Äppening

Mis on äpid?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sõna äpp on suurpärasem variant sõnast aplikatsioon – tarkvara või programm, mis on reeglina kasutatav mobiiliseadme puhul. Termin äpp viitas originaalselt mitmetele mobiili- või arvutiaplikatsioonidele, kuid on tänapäeval saanud täpsema tähenduse – see viitab väikestele programmidele, mida saab ühest kohast – rakendustepoodidest (nt Google Play Store ja Apple App Store) – korraga paigaldada.

Praegu on eelmainitud rakendustepoodides saadaval miljoneid äppe ja mänge, mida lisandub sinna iga päev. Mõned äpid on tasuta, kuid mõned on tasulised. Paljudest tasuta äppidest on saadaval tasulised versioonid, mis pakuvad lisavõimalusi või ei sisalda reklaame.

Kui soovid teada, kuidas kiiresti muutuvas ja arenevas äpimaailmas õigeid valikuid teha ja milliseid äppe üldse järele proovida tasub, loe Kuvari uut rubriiki Äppening, kust leiad hulganisti soovitusi, õpetusi ja palju muud kasulikku lugemist äppide kohta.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: