1. Loosimise korraldab Kuvar.ee (edaspidi Korraldaja).

2. Loosimises osalevad kõik inimesed, kes on lisanud Kuvar- Sinu aken digimaailma lehekülje Facebookis meeldivaks ning esitavad loosimise maandumislehel kõik vajalikud detailid (telefoninumber, täisnimi ja e-posti aadress). Lisapunkte on võimalik saada lisategevuste eest. Loosimisel saab osaleda ajavahemikul 1. detsember – 21. detsember 2016 (kell 23:59). 31.08.2014.

3. Loosimise auhindadeks on ASUS ZenPower 10 000 mAh akupank, Razer Nabu X aktiivsusmonitor, Jam Terrance Mini kõlar, Trust Exos 3D peakomplekt, Trendz nutikindad ning KitSound Audio nutimüts.

4. Auhinnad loositakse välja hiljemalt 22. detsembril erapooletult kõikide tingimused täitnud osalejate vahel. Üks osaleja võib saada maksimaalselt ühe auhinna.

5. Soovist loosimisel mitte osaleda palume teavitada Kuvari meeskonda e-posti aadressil info@kuvar.ee

6. Auhinna võidust teatab Korraldaja võitjat personaalselt e-posti vahendusel.

7. Võitjaga võetakse ühendust loosimisele järgneva tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku sobiv SmartPosti pakiautomaat, kuhu Korraldaja saadab auhinna.

8. Auhinna väärtust ei maksta osaliselt ega täielikult välja rahas ja Auhinda ei vahetata muu asja või teenuse vastu. Samuti ei kompenseeri Korraldaja võitude kättesaamisega seotud kulutusi.

9. Kui Auhinna võitjaga ei ole Korraldajast sõltumatutel põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva kahe tööpäeva jooksul (Korraldaja ei saa teada olevate kontaktandmete kaudu võitjaga ühendust) või võitja loobub Auhinnast, korraldatakse uus loosimine, leidmaks uus võitja. Sel juhul ei jõua auhind võitjani 24. detsembriks.

10. Kui Korraldaja on saanud Auhinna võitjaga ühendust ning temaga kokku leppinud Auhinna kättesaamise, kuid sellest hoolimata ei lähe võitja Auhinnale kahe nädala jooksul järele, kaotab võitja õiguse Auhinnale ja Auhind jääb väljastamata. Korraldajale jääb õigus korraldada samale auhinnale uus loosimine.

11. Kui antud auhinda pole Korraldajal mingil põhjusel võimalik saata, siis võib selle asendada samaväärse tootega, mis on samas hinnaklassis.

12. Korraldaja väljastab Auhinnad vaid siinsetes tingimustes sätestatud kujul.

13. Iga osaleja kinnitab oma osavõtuga, et kohustub aktsepteerima siinseid reegleid.

14. Loosimises ei saa osaleda Kuvari toimetuse liikmed.

15. Lisainfot loosimise kohta saab e-posti teel aadressilt info@kuvar.ee