Connect with us

Meist

Kuvar – Sinu aken digimaailma.

Siin tehnikapilk.ee-st välja kujunenud tehnoloogiaportaalis saad lugeda uusimaid ja olulisemaid tehnikauudiseid, omandada uusi tarkusi meie õpetustest ning arvustuste näol saada teada, millist toodet soetada ja millist mitte.

Kuvari täieneb pidvalt – seda salaja ja avalikult. Kui Sul on meile ettepanekuid või soovid ise kirjutada Kuvarisse, siis võta julgesti meiega ühendust, saates e-kiri aadressile info[ät]kuvar.ee.

Paljume ka tähele panna: kui näete Kuvari taolist lehte, mis ei asu Kuvari halduses olevatel domeenidel (tehnikapilk.ee, kuvar.ee, kuvar.click, kuvar.press, kuvar.review, kuvar.stream, kuvar.top, kuvar.win, kuvar.world, kuvar.eu või akmedia.pro).

Miks Kuvar on üks parimatest?

 • Sait – meie arendusmeeskond tegeleb igapäevaselt sellega, et Kuvari portaal muuta kiiremaks, mugavamaks ja lihtsamaks;
 • Kiirus – Kuvari portaal avaneb välkkiirelt ja paneme uudised ja arvustused võimalikult kiiresti üles;
 • Tehnilised lahendused – kui külastad Kuvarit, saad olla uhke, et oled ühel Eesti võimsamail uudistesaidil – me kasutame CDN-i (content-delivery-network), välkkiireid servereid ja uusimaid tehnoloogiaid, et saaksid olla digimaailmas toimuvaga kursis – igas maailma otsas, iga seadmega – ja maksimaalse kiirusega
 • Suured pildid – me kasutame artiklites suuri fotosid, mida saab vaadata ka suurelt ekraanilt

Korduma Kippuvad Küsimused

 • Kus on Kuvar majutatud?

  Kuvari sait on majutatud mitmetele serveritele, kuid saidi põhiosa võib leida Tallinnas Linxtelecom Estonia serverikeskuses Beehostingu kvaliteetses serveris, mis kasutab vaid SSD-mäluseadmeid ja on valmis ka suurteks lugejaskonna kasvamisteks.

  Enne seda oli Kuvar majutatud Telia serverikeskuses Elkdata OÜ serveris, kust kolisime ära vaid 4 kuud pärast esimese saidi avamist, sest praegune lahendus võimaldab palju kasvada ja teha erilahendusi.

 • Kuidas see leht nii kiiresti avaneb?

  Esiteks - aitäh tähelepanu eest! Kuvar on üks Eesti kõige kõrgtehnoloogilisemaid veebisaite. Kõik algab algserverist, mis on meil väga kvaliteetne, kiire ja vastupidav. Enamus saidi failides laetakse aga läbi MaxCDNi serverite, mis lisab oluliselt kiirust. Veel üheks oluliseks teguriks on saidi optimeeritus, koodi kvaliteet. Viimaseks on kasutusel Cloudflare - CDN võrk, mida kasutame eeskätt turvafunktsioonide poolest. See kaitseb meid kõikvõimalike rünnakute eest.

 • 2.Üldine
 • Ilma milleta tei ei kujutaks praegust Kuvarit ette?

  Need oleks tõenäoliselt Beehosting, WordPress ja suur hulk inimesi paljudest riikidest, kes on aidanud muuta Kuvari paremaks.

 • Kas Kuvari lugemine maksab?

  Ei, Kuvari lugemine on kõigile tasuta.

 • Kes on Kuvari taga?

  Kuvari taga on palju inimesi. Nende kohta saad rohkem teada lehelt Kontakt.

 • Mis eristab Kuvarit teistest?

  Kuvarit eristab teistest eeskätt lähenemine.

 • Mis asi on Kuvar?

  Kuvar on kaks aastat tegutsenud eestikeelne ja Eesti rahvale loodud tehnoloogiaportaal, kust võib leida tuhandeid artikleid. Artiklid on jaotatud vastavatesse rubriikidesse, näiteks testid/ülevaated on Arvustuste rubriigis, keeruliste tehnoloogialahenduste selgitused on Lahtimõtestaja rubriigis, äpisoovitused ja kõik äppidega seonduv on Äppeningi rubriigis. Lisaks nendele on teisigi rubriike, näiteks TOP 5, Õpetused, Uudised, Eesti asjad, Käed küljes ja teised.

  Kuvari tegemisel keskendume peamisielt kiirusele, kvaliteedile ja haaravale sisule (ja sisutüüpidele). Just nende pärast näeme igapäevaselt vaeva, et välja mõelda uusi lahendusi, me kasutame nii mitmeid uusi ja olulisi lahendusi, millele ei ole järele jõudnud ükski konkurent ega ka mitmed kordades suuremad väljaanded.

 • 3.Reklaam
 • Kas Kuvaris saab enda teenust/toodet reklaamida?

  Jah! Pakume väga laialdasi reklaamvõimalusi, millest saad rohkem siit.

 • Mis reklaamid on Kuvaris?

  Kuvaris on kahte tüüpi reklaame: esiteks need, mis tulevad meie reklaamipartneri SmartADi kaudu ja vahel võib leida ka reklaame, mis on otse Kuvarisse tellitud firmade poolt.

 • Ma ei taha reklaame näha!

  Kahjuks hetkel pole meil tasulist versiooni, nii et tuleb leppida reklaamidega, vastasel juhul peaksime lõptama Kuvari tegemise, kui keegi reklaame ei vaataks ega klikiks.

 • Miks teil pole üleval reklaami hinnakirja?

  Iga klient meie jaoks eriline ja erinev ning igal kliendil on tavaliselt oma soovid. Seetõttu palume huvi korral ühendust võtta ning saame koos mõelda parima(d) lahenduse(d).

 

 Vaata, kui kiiresti avaneb Kuvari esileht maailma eri paigus:

Reklaam

Meie lemmikud