Reklaam

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tee end nähtavaks,

kasutades Kuvar.ee reklaami- ja sisuturunduslahendusi

Mis asi on Kuvar - Sinu aken digimaailma?

Kuvar on kaks aastat tegutsenud eestikeelne ja Eesti rahvale loodud tehnoloogiaportaal, kust võib leida tuhandeid artikleid. Artiklid on jaotatud vastavatesse rubriikidesse, näiteks testid/ülevaated on Arvustuste rubriigis, keeruliste tehnoloogialahenduste selgitused on Lahtimõtestaja rubriigis, äpisoovitused ja kõik äppidega seonduv on Äppeningi rubriigis. Lisaks nendele on teisigi rubriike, näiteks TOP 5, Õpetused, Uudised, Eesti asjad, Käed küljes ja teised.

Kuvari tegemisel keskendume peamisielt kiirusele, kvaliteedile ja haaravale sisule (ja sisutüüpidele). Just nende pärast näeme igapäevaselt vaeva, et välja mõelda uusi lahendusi, me kasutame nii mitmeid uusi ja olulisi lahendusi, millele ei ole järele jõudnud ükski konkurent ega ka mitmed kordades suuremad väljaanded. Kõikide uuenduste ja uute lahenduseks on eelkõige lugejad, kes saavad nende arvelt kogeda paremat lugemiskogemust.

Kuvaris peaksid reklaamima/oma sõnumit avalikkuse ette tooma selle pärast, et me oleme uuenduslikud - võtame arvesse kõiki soove ja vajadusi, et tulemus oleks parim - sest taevas (ja eelarve 🙂 ) on piiriks. Oleme kampaania vältel kliendiga pidevalt ühenduses, et vältida arusaamatusi ja kõik sujuks nii, nagu algselt pidi. Meie jaoks pole oluline, kas oled miljoneid väärt rahvusvahelise ettevõtte esindaja või soovid oma uue idufirma missiooni laiale publikule tuvustada - kõigil on erinevad vajadused ja võimalused, me jälgime neid ja leiame parima(d) lahenduse(d).

INFO MEIE LUGEJATE KOHTA 

(Google Analytics, SmartAD, Google AMP ja Facebook Instant Articles statistika põhjal)

IGA KUU
~
KÜLASTAJAT
KELL
ENIM KÜLSTAJAID
IGA KUU ~
KÜLASTUST
LUGEJATE MEDIAANVANUS
AASTAT
KESKMINE KÜLASTUS
MINUTIT
EESTIS ASUVAD
%
KÜLASTAJATEST
46% LUGEJATEST ON NAISED,
%
ON MEHED
KÕIKIDEST KÜLASTUSTEST
%
GOOGLE CHROME'IGA

INFO MEIE KOHTA

TEGUTSEMISAASTAT
DOMEENI
ARTIKLIT
SÕNA ARTIKLITES
RUBRIIKI
LEHE VERSIOONI
FOTOT
REKLAAMIKAMPAANIAT

Reklaam- ja sisuturundusvõimaluste hinnad

Tähelepanelikum silmapaar ilmselt märkas, et siin lehel pole üleval hinnakirja ega üksikasjalikku nimekirja reklaam- ja sisuturundusvõimaluste kohta. Nagu eelpool mainitud, on iga klient meie jaoks eriline ja erinev, ning igal kliendil on tavaliselt oma soovid. Seetõttu palume huvi korral ühendust võtta, ning saame koos mõelda parima(d) lahenduse(d).

Seega, võta ühendust, me vastame kiiresti ja me oleme enam kui kindlad, et suudame leida mõlemale poolele midagi sobivat.

Võta ühendust aadressil reklaam [ät] kuvar [punkt] ee või kasuta kõrvalolevat konaktivormi. Vastame Sulle juba peagi 🙂 !

Please enter your name.
Please enter a message.
Please check the captcha to verify you are not a robot.

Jah, kontaktivorm pole eesti keeles. Olete ka hullemaid asju näinud kui inglise keelset kontaktivormi 🙂 . 

Lehe algusesse

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.