Connect with us

Muu

Koera emotsioone jägiv seade – TailTalk

Avaldatud:

Koertekeel võib olla mõnikord raskelt mõistetav. Alati ei pruugi meie arusaam karvastest sõradest olla sama. Sellepärast soovibki DogStar Life turule tuua TailTalk’i mis on koera saba külge kinnituv seade, mille ülesandeks on tunnetada koera emotsioone, kui ta liigutab.

https://www.youtube.com/watch?v=rVf6RF9v_Dw

Väike tehnoloogiat täis seade kinnitatakse koera saba külge nagu näiteks patsikumm. Erinevad andurid mõõdavad, kas koer liigutab saba nii, et ta on õnnelik või tahab tähelepanu.

zxuuunshbsuurkjn7oera emotsioonipael dagh587a5h87fhj8763jk7a85j4736ikj7 8a5o

TailTalk’i seade saadab nutitelefoni tagasi infot selle kohta, kas koer on õnnelik, tunneb stressi või ootab midagi. Teavitusi koera emotsioonide kohta saab ka siis, kui telefon pole läheduses. Nii saab kohe teada, kui akna taga olev kass ajab koera pahaseks.

Aku kestab kuni 6 kuud ja seade on otseloomulikult veekindel, et seda ei peaks kunagi eemaldama. Samuti on TailTalk närimiskindel, et mõned koerad sead ära ei sööks või ära ei nokiks.

TailTalk kogub hetkel Indiegogo lehel rahalist toetust, mida läheb vaja firmal 100,000 dollarit. Kui TailTalk saab mõne nädalaga 100,000 dollarit kokku, siis jõuab seade poelettidele umbes 130 eurose hinnasildiga.

Allikas: Indiegogo

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Muu

Jaapanlaste sülearvutil on pooleks murtav suur klaviatuur

Avaldatud:

Väikesed sülearvutie on head kaasas kandmiseks, kuid nendel olevad klaviatuurid ei pruugi kõigile meeldida. Jaapanis valmis 8-tolline sülearvuti, mille klaviatuuri suuruseks on lausa 12 tolli.

Portabook XMC10 nime kandva sülearvuti klaviatuur koosneb kahest osast, mis on transpordi ajal sülearvuti kaane all peidus. Kui sülear avada ja klaviatuur “terveks teha”, siis saab trükkida sama mugavalt, kui tavapärase mehaanilise klaviatuuriga.

Kui sülearvuti kaas avada, siis vaatavad vastu kaks klaviatuuriblokki, mille otsad tuleb teineteise juurde panna ning klaviatuur ongi võluväel suur. Tehnoloogia nimi on Slide Arc.

nepxyhy28ywdwqf11iiq

Klaviatuuri ääred ulatuvad üle arvuti äärte, mis pole parim lahendus, sest klaviatuuri õhukese disaini pärast võib äärmiste klahvide vajutamisel esineda veidi klahvide paindumist.

Kiip sülearvuti klaviatuuriga

Tehnilise poole pealt on sülearvutil Windows 10 operatsioonisüsteem, 2.4GHz Intel Atom protsessor, 2GB muutmälu, 32GB sisemälu ning ekraani resolutsiooniks on 1280 x 768p.

Kuna tegu on Jaapanis müüdava mudeliga, siis Euroopa inimestel võib olla üsna raske endale seda arvutit saada. Seadme hind on umbes 700 eurot, mis on üsna kallis niivõrd nõrkade tehniliste näitajatega arvuti eest.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Äpid

Apple soovib teha rakendused väiksemaks, et väiksemahulistele telefonimudelitele mahuks rohkem andmeid

Avaldatud:

Seoses sellega, et Apple tõi koos enda suuremahuliste iPhone 6S nutitelefonidega turule ka vähe mahutava 16GB’ise sisemäluga nutitelefoniga, sai tootja aru, et 16-gigabaidilsest sisemälust eriti ei jätku mitmete nõudlikumate rakenduste hoiustamiseks ning seetõttu tegi Apple uue funktsiooni arendajatele, mis laseb teha rakendused väiksemamahulisteks. See tähendab, et varsti saavd iPhone’i kasutajad mahutada enda nutitelefoni rohkem rakendusi ja muud infot, ilma et peaks muretsema mälumahu täitumise pärast.

Uus funktsioon kannab nime App Thinning ja tuleb koos iOS 9.0.2 tarkvarauuendusega, mis aitab nutitelefoni mälumahtu säästa rakenduste suuruse arvelt.

App Thinning ei tööta automaatselt- toimimiseks peavad arendajad enda rakendustes olevate failide mahtu väiksemaks muutma.

Põhiliselt töötaks rakenduse mahusäästmise funktsiooon nii, et kasutaja saab endale kõige väiksema suurusega algversiooni rakendusest ning soovi korral saab sellele lisafunktsioone juurde laadida.

See uudis võib tugevalt vihjata sellele, et Apple ei hakka järgmist iPhone 7 nutitelefoni tootma 16-gigabaidise mudelina.

 

Allikas: T3

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Muu

Uus GoPro tarkvarauuendus laseb videoid lõigata kohe peale salvestamist telefonis

Avaldatud:

Selleks, et suuremahulist videod üles laadida näiteks Instagrami tuli varem kaamerast video laadida arvutisse, seal see parajaks lõigata ning siis telefoni tagasi saata ja lõpuks üleslaadida Instagrami või Vine’i. Selline arvuti- telefoni ja kaameravaheline failisaatmine on üsna tüütu ning selle vältimiseks pani GoPro uude tarkvarauuendusse funktsiooni, millega saab kasutaja ise lõigata ise videoklippidest välja parimad palad nutitelefoni abiga ning neid maailmaga sotsiaalmeedias jagada. Kõikide kaameratega uus funktsioon ei sobi. Videolõikamisfunktsiooni saavad kasutada vaid värviekraaniga GoPro mudelid nagu soodsaim GoPro Hero kaamera koos juurdeostetava ekraaniga, GoPro Hero 4 Silver Ed (sisseehitatud ekraaniga) ning viimasena GoPro Hero 4 Black Ed juurdeostetava ekraaniga.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: