Kirjuta Kuvarisse

,… sest miks mitte! Pakume unikaalset võimalust Kuvarisse postitada oma lugu, mis oleks tehnoloogiaalane ja vääriks maailmaga jagamist.

kuvari logo-1 (1)

Miks nii?

Leiame, et hetkel kui pole väga suurt nõudlust Kuvarisse oma lugude kirjutamise osas, pole otstarbekas eraldi kontodega süsteemi luua. Hetkel on piisav allolev vormi lahendus, mis lisaks meie teavitamisele paneb loo automaatselt ka valmis, nii et selle saab väga kiiresti avaldada.

Mis lugu?

Kuvar pakub võimalust avalada siinsamas saidil oma tehnoloogiaalane artikkel. See võib olla nii kasutuskogemus, arvustus, uudis, juhend vms. Loo avaldamine on mõistagi tasuta, ning selleks palume kasutada käesoleva lehekülje allpool olevat vormi, kuhu tuleb sisestada elementaarsed osad: teie nimi, e-post, veebiaadress, loo pealkiri, lugu ise ja soovitatavalt ka pilt. Kui soovid, et lugu oleks anonüümne või vastupidi – seal oleks Sinu nimi ja ka veebiaadress, siis esimesel juhul kirjuta loo lõppu soovist jääda anonüümseks, teisel juhul jäta vastavatesse lahtritesse vastavad andmed.

Tingimused

Lugude avaldamine ei ole meiepoolne lubadus. Kui esitatud lugu (k.a. pildid) on plagiaat, teiste portaalide ja toodete-teenuste solvamine, siis lugu avaldamisele ei lähe. Samuti on keelatud siin esitada reklaamtekste – nende jaoks on aadress reklaam[ät]kuvar[punkt]ee. Need ongi põhitingimused. Lühidalt: kui lugu on originaalne, et solva teisi ega pole kuskilt kopeeritud ja seostub saidi teemaga, siis suure tõenäosusega läheb see avaldamisele.

 

[user-submitted-posts]