Kuvar on kaks aastat tegutsenud eestikeelne ja Eesti rahvale loodud tehnoloogiaportaal, kust võib leida tuhandeid artikleid. Artiklid on jaotatud vastavatesse rubriikidesse, näiteks testid/ülevaated on Arvustuste rubriigis, keeruliste tehnoloogialahenduste selgitused on Lahtimõtestaja rubriigis, äpisoovitused ja kõik äppidega seonduv on Äppeningi rubriigis. Lisaks nendele on teisigi rubriike, näiteks TOP 5, Õpetused, Uudised, Eesti asjad, Käed küljes ja teised.

Kuvari tegemisel keskendume peamisielt kiirusele, kvaliteedile ja haaravale sisule (ja sisutüüpidele). Just nende pärast näeme igapäevaselt vaeva, et välja mõelda uusi lahendusi, me kasutame nii mitmeid uusi ja olulisi lahendusi, millele ei ole järele jõudnud ükski konkurent ega ka mitmed kordades suuremad väljaanded. Kõikide uuenduste ja uute lahenduseks on eelkõige lugejad, kes saavad nende arvelt kogeda paremat lugemiskogemust.

Kuvaris peaksid reklaamima/oma sõnumit avalikkuse ette tooma selle pärast, et me oleme uuenduslikud – võtame arvesse kõiki soove ja vajadusi, et tulemus oleks parim – sest taevas (ja eelarve 🙂 ) on piiriks. Oleme kampaania vältel kliendiga pidevalt ühenduses, et vältida arusaamatusi ja kõik sujuks nii, nagu algselt pidi. Meie jaoks pole oluline, kas oled miljoneid väärt rahvusvahelise ettevõtte esindaja või soovid oma uue idufirma missiooni laiale publikule tuvustada – kõigil on erinevad vajadused ja võimalused, me jälgime neid ja leiame parima(d) lahenduse(d).

Loe siit reklaamimise kohta Kuvaris!