Connect with us

Apple

3000-eurose iPhone 6S nutitelefoni tagaküljel on kullast Vene presidendi nägu

Avaldatud:

Tavaline iPhone 6S nutitelefon jõuab poelettidele oktoobri lõpuks. Selle saab osta igaüks, aga kui soovite kõigile näidata enda hirmkallist iPhone 6S eriversiooni, armastust Venemaa presidendile Vladimir Putinile või koguni mõlemat, siis sellisel juhul on Venemaal tehtud väga eriline iPhone 6S mudel just Sulle loodud.

Venemaa juveeliekspert Caviar, kes on ka varem teinud luksuslikumaid versioone Apple’i toodetest, tegi seekord iPhone 6S nutitelefonile uue kujunduse, mille tagaküljel on ehtsast kullast Putini portree.

20_2762tigold_photo3

“Caviar Ti Gold Supremo Putin Anniversario Edizione 63,” nime kandev telefoni eriversioon loodi Putin’i 63. sünniäeva puhul. Ostmisega peab olema kiire, sest ainult 63 mudelit on saadaval.

Telefoni tagakülg on tehtud tugevast metallist, mille keskel olev Venemaa presidendi nägu ja selle ümber olev ring koos presidendi nimega on valmistatud ehtsast kullast – see on ühsk põhjuseks, miks see telefon nii palju maksab. Need Venemaa austajad, kelle jaoks tundub 3000-eurone iPhone 6S liiga kallis, saavad samalt lehelt endale soetada umbes 300-euro eest iPhone 6S nutitelefonile mõeldud telefonikoti.

Kuna uhke pealiskatte all peitub tavaline 64 või 128-gigabaidise mälumahuga iPhone 6S telefon, siis on tehnilised näitajad samad standartse iPhone 6S’iga, aga eridisainiga ei ole saadaval 16-gigabaidist versiooni nutitelefonist.

64- gigabaidise mälumahuga mudel maksab umbes 3000€ ja poole suurema mahuga nutitelefon maksab ligikaudu 3200€.

 

Allikas: Caviar

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Apple kaalub MagSafe-USB adapteri valmistamist

Avaldatud:

Erinevad üleminekud/adapterid on uute MacBook Pro ja MacBooki kasutajate kurb reaalsus. Kuna kõikide pesade (välja arvatud USB-C ja kõrvaklapipesa) eemaldamine viis endaga kaasa ka mugava MagSafe pesa ja laadija, mis ühenduvad magneetilist – seetõttu on kaablit väga mugav arvutiga ühendada ja pärast lahti saada ilma arvutit kahjustamata. Apple tundub töötavat uue väikse adapteri kallal, mille saab pista arvuti USB-C pessa ning selle külge saab kinnitada tavalise MagSafe laadimiskaabli.

Tegu on hetkel vaid Apple’i uue patendiga, kuigi tundub võimalik, et selline adapter tehakse valmis ka päriselt, arvestades kasutajate pahameelt MagSafe’i puudumise osas. Kui Apple ka sellist adapterit müügile ei too, siis muretseda pole vaja, kuna mitmed teised lisatarvikutele spetsialiseerunud tootjad on juba müügile toonud samasugused adapterid.

Selline näeks lahendus välja.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Uus Apple Mac Pro tuleb järgmisel aastal

Avaldatud:

Esimene ja eelmine professionaalidele suunatud Apple’i arvuti Mac Pro nägi ilmvalgust 2013. aastal. Kuigi riistvaralt saab arvuti olla päris võimas, ei saa seda eriti palju uuendada. Lisaks tuleb selle eest välja käia hinge hinda ja selle prügikasti kujuline disain on palju kriitikat tekitanud.

Apple on uudisorganisatsioonidele kinnitanud, et uuem Mac Pro on tulemas, kuid mitte sel aastal. Uus versioon saab palju modulaarsemaks, et seda oleks võimalik peale ostmist ka uuendada. Väidetavalt Apple hetkel just uue disaini kallal tööd teeb. Lisaks lubati koos uue Mac Pro-ga esitleda uut professionaalide monitori.

Apple’i esindaja tõi ka välja, et lauaarvutid moodustavad kõikidest Apple’i lauaarvutitest (Mac sõna sisaldavatest) vaid 20%. “Me palusime arendusmeeskonnal minna ja uuesti disainida midagi Mac Pro kasutajatele, kes soovivad rohkem laiendamis- ja uuendusvõimalusi tulevikus.”

Praegused, mitu aastat vanad Mac Pro mudelid polegi veel müügilt minemas, vaid tulevad uue hooga tagasi. Apple esitles parima hinna-ja-omaduste suhtega Mac Pro mudelit, millel on 8-tuumaline protsessor ja kaks AMD FirePo D700 graafikakarti. Selle masina hind on umbes 4000 eurot ning ka see on tulemas alles järgmisel aastal.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: TC

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: