Acer Uudised

Aceri uus sülearvuti on põrutuskindel ja ülisoodne

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Acer on läbi aja tootnud väga palju erinevaid sülearvuteid. Ettevõtte uusim Chromebook CB3-131 sülearvuti just tavaline keskklassi sülearvuti ei ole, tegu on pisut erilisema masinaga.

Eriliseks muudavad sülearvuti Chrome OS, põrutuskindlus ja hind. Chrome OS on arvuti operatsioonisüsteem, mille on loonud Google soodsatele arvutimudelitele. Chrome OS’i näol on tegu peaaegu operatsioonisüsteemiga, mille sisuks on lihtsalt Chrome veebilehitseja. Tavalisi programme arvutile pole, sest Chrom OS’ile neid pole ning arvuti ongi tehtud veebisirvimiseks mitte mängimiseks või videotöötluseks. Lisaks kannatab sülearvuti enda peal kuni 60. kilogrammist raskust ja seade jääb terveks, kui see kukub maha kuni poole meetri kõrguselt.

Acer Chromebook CB3-131 arvuti eestpoolt vaatab vastu 11,6-tolline 1366x768p ekraan, seda hoiab töös Intel Celeron protsessor, muutmälu on 2 GB või 4 GB, sisemälu on sõltuvalt mudelist 16 või 32 GB ning arvutil on tavalised ja igavad asjad.

Aceri sülearvuti kaalub vaid 1,1 kilogrammi ja paksust on alla 2 sentimeetri. Tootja sõnul kestab seadme aku kuni 9 tundi üle laadimisega.

Uute Chromebook CB3-131 arvutimudelite hinnad algavad 180-st dollarist (2 GB muutmälu ja 16 GB sisemäluga mudeli eest) ning hetkel pole teada, kui palju hakkab maksma 4 GB muutmäluga ja 32 GB sisemäluga mudel.  Samuti on hetkel teadmata, millal arvutid müügile jõuavad.

Hetkel on kindlalt teada see, et Acer Chromebook CB3-131 sülearvutid on tehnikaajakirjanikele ja huvilistele uurimiseks välja pandud CES 2016 tehnikamessil, mis leiab aset juba homme.

acer-chromebook-11-cb3-131-straight-on-1

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: