Uudised

Ameerikas hakkavad sõitma ahjudega pitsasid vedavad autod

0

Soojade pitsade transportimine kliendi ukseni võib pitsarestoranide jaoks olla mõnikord väga keeruline. Tihti kasutatakse termokotte pitsade soojas hoidmiseks, aga Ameerika Ühendriikides tegutsev Domino’s Pizza pitsarestoranidekett mõtles välja midagi tõhusamat soojade pitsade transportimiseks.

Pitsarestorani ideeks on lisada Chevrolet Spark autole peaaegu terve pakiruumi asemele suur pitsaahi, millele saab ligi auto küljelt, sealt kust saab suurma auto puhul tagumisse ritta sisse minna.

Foto: kuvatõmmis Domindos pitsavedamise mängust

Foto: kuvatõmmis Domindos pitsavedamise mängust

Selline pitsaauto tundub olevat rohkem prototüüpversioon, aga tänu suurele kogukonnale ja rahalisele toetusele jõuavad 100 sellist autot juba mõne kuuga Ameerika linnadesse pitsasid sõidutama. Autod jõuavad kõigepalt Ameerika linnadesse nagu Boston, Dallas, New Orleans, San Diego ja Seattle.

Idee sõitvast pitsaahjust pole paha, sest see on ärile kasulik kahekordselt, sest tänu kogu aeg soojadele pitsadele saavad kliendid olla rahul ja veel pitsasid tellida ning selline auto on ka tasuta reklaamiks tänaval, sest kui sellist huvitavat autot tänaval kohata, siis tekib ju tahtmine ka endale sellisega pitsat tellida.

Allikas: Autoblog

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Inspireeritud loodusest – HTC avalikustas uue One A9 nutitelefoni

Eelmine lugu

YouTube’i uus reklaamivaba tasuline videoteenus kannab nime Red

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised