Uudised

AOC uus monitor toob terava pildi väikeses korpuses

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

AOC uusimal monitoril U2477PWQ on 8-bitiste värvidega PLS paneel, mille resolutsiooniks on 3840 x 2160p, mis ei anna õiget 4K resolutsiooni välja, aga tegu on UHD paneeliga, mis on siiski kordades teravam FULL HD-st. Põhimõtteliselt kõik turul olvad 4K/UHD monitorid on palju suuremate ekraanidega, aga selle monitori muudab eriliseks üsna väike ekraan, mille suuruseks on 23.6 tolli.

PLS paneel annab head vaatenurgad (178 kraadi) ning kahjuks pole tegu mänguritele mõeldud monitoriga, sest reageerimisaeg on 4ms.

Monitoril on HDMI 2.0 sisend, millega saab arvuti kaudu edastada monitoris 4K pilti kuni 60 k/s. Lisaks on seadmel MHL tugi, DisplayPort 1.2 pesa ning DVI pesa nendele, kes tahavad kasutada “vanakooli” kaablit.

test

Kuvar on hea ka selle poolest, et see on väga suures ulatuses reguleeritav. Muidugi test (1)saab monitori pilti (heledust, kontrasti jne) reguleerida, aga samuti on võimalik füüsiliselt monitori reguleerida. Näiteks saab tõsta ekraaniosa jalast kõrgemale ja kuvarit saab igas suunas kallutada, et saaks seda kõige paremini vaadata iga nurga alt.

Nii korraliku ja hea pildiga kuvari eest tuleb ju tavaliselt maksta vähemalt 500 eurot? AOC uus mudel hakkab maksma soovitusliku jaehinnaga vaid 400 eurot ning müügile peaks see jõudma käesoleva kuu lõpuks.

Allikas: T3

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: