Apple Uudised

Apple’i iPhone 7 nutitelefon võib saada kaks SIM-kaardi pesa ja kaks kaamerat

Üks peamiseid kõlakaid sügisel avalikustatava iPhone 7 telefoni kohta on kõrvaklapipesa puudumine ning kõrvaklappide või välise kõlari kasutamiseks tuleb kasutada Lightning pesa.

Hiina tehnoloogia remonditöökoda Rock Fix laadis internetti paar fotod, millel on väidetavalt kujutatud iPhone 7 telefoni komponente. Fotodel hakkab silma, et telefoni Lightning laadimispesa kõrval on endiselt olemas 3,5mm kõrvaklapipesa, mistõttu on olemas lootus, et adaptereid ja uusi kõrvaklappe varuma ei pea.

Samuti paistab piltidelt, et iPhone 7 võib saad kahe SIM-kaardi toe, sest SIM-kaardi raamil on kaks vastavat pesa. See oleks esimene kord, kui Apple’i nutiseadmel on kahe SIM-kaardi tugi, võimaldades näiteks ühte kaarti kasutada interneti ja tavakõnede jaoks, teist kaarti aga töökõnedeks.

Piltidel on kujutatud ka SanDiski mälukiipe, mile mahutavus on koguni 256 gigabaiti, mis tähendab seda, et uue iPhone’i üks võimalikest versioonidest saab võib-olla sama suure mälumahu, mis on näiteks firma uuel 9,7-tollise ekraaniga iPad Pro tahvelarvutil. Lisaks selgub, et uuel telefonil ei ole (valgeid) antennitriipe tagaküljel ning suuremal S mudelil on tõenäoliselt kahe sensoriga kaamera, nagu Huaweio P9-l, mille värsket arvustust saad lugeda siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: