Foto: iFixit / CC
Apple Uudised

Apple’i uuele 4K ekraaniga iMac’ile ei saa lisada RAM mälu ega SSD seadet

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tuntud tehnikavidinate lammutaja iFixit eemaldas uuelt 21,5-tollise 4K ekraaniga iMac lauaarvutilt kõik vähegi eemaldatavad osad, et esiteks näidata üksikasajlikult inimestele, kuidas uut iMac’i lahti võtta parandamiseks ning teiseks selleks, et täpselt näha milliste tootjate komponente uus iMac kasutab ja ühstalsi hinnata arvuti remontimise keerukust.

21-tollise ekraaniga iMac’i lahtilammutamine algab pigem lihtsalt, sest arvuti avamiseks läheb vaja kõigest kahte teravat objekti.

6IoMkdm5xGm4sR3S
Foto: iFixit / CC

iFixit’i sõnul on iMac’i ekraaniks jällegi LG poolt toodetud UHD ekraan ning kasutusel on Texas Instruments’i kiibistik. Võrreldes suurema 5K ekraaniga mudeliga on näiteks ventilaator, kõvaketas ja kõlarid täpselt samasugused.

Kõige rohkem pettumust valmistanud asjaks uuel iMac’il on selle emaplaat. Esiteks on kurb emaplaadi juures SSD/hübriidketta ühenduse puudumine, mis tähendab et iMac’ile ei saa ühendada sisest SSD seadet või hübriidkõvaketast. Teseks ei ole põhimõtteliselt võimalik arvutile lisada või vahetada olemasolevaid RAM mälumooduleid.

kfx4UBTrutVnSBOu
Foto: iFixit / CC

Kuna uuele 4K ekraaniga iMac’ile pole võimalik lisada kõvketast ega RAM mälu, siis oleks mõistlik juba poest osta näiteks kõige võimsam mudel, et saada maksmiaalse mahutavusega kõvaketas ja piisavalt RAM mälu lähiaastateks.

Allikas: iFixit

 

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: