Uudised

Asus esitles kõrgtehnoloogilist koduabilist Zenbo

Taiwani tehnoloogiatootja Asus tõi tänavusel Computexi tehnikamessil lagedale lisaks teistele uutele toodetele midagi, mis on tunduvalt rohkem kõneainet tekitanud, kui kasvõi ettevõtte uus ZenBook sülearvuti.

Tahalise nutitelefoni ehk 500 euro eest saab interaktiivse puuteekraaniga roboti, kes näitab ekraanil erinevaid näoilmeid ning abistab rõõmuga.

Zenbo põhiomaduste hulka kuuluvad meeldetuletused erinevate sündmuste või ravimite võtmise kohta, hädaabisse helistamine, kui on juhtunud õnnetus, kodus olevate seadmete juhtimine ning lastele lugude rääkimine.

Kui tegu on ühilduva termostaadi, teleri, kõlarite või muu uuema kodutehnikaga, suudab Zenbo lülitada käsu peale välja erinevaid seadmeid või vahetada telekanalit, muuta helitugevust, toa temperatuuri jpm.

Hetkel on tegu veel arendusjärgus oleva tootega, aga kes teab, võib-olla on mõne aasta pärast kõigil Zenbo-d kodus, kuna need ei maksa ülemäära palju.

ASUS Zenbo_1

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: