Uudised

Asuse uuel nutitelefonil on maailma parim telefonikaamera

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Asus demonstreeris aasta alguses toimunud CES 2015 tehnikamessil enda veidrat telefoni, millel on suur kaamera. Siis pidasid mõned ajakirjanikud seda naljaks, aga nüüd avalikustas tootja sellest tutvustava video ja Asusel ongi plaanis selline telefon müüki tuua. Väidetavalt teeb telefon paremaid pilte, kui paljude inimeste tavalised kaamerad.

Kaamera koosneb kümnest läätsest

Kaamera koosneb kümnest läätsest

Asus ZenFone Zoom nime kandva telefoni kaamera on väga eriline. Põhiliselt kogu 3.minutilise tootevideo jooksul räägitakse ainult telefoni kaamerast, sest kaamera on väidetavalt telefoni puhul kõige olulisem.

Kaamera katab telefoni tagaosast suure ala, kuid see ei ulatu korpusest välja. Tootja sõnul on tegu kõige õhema nii kaugele suumiva telefoniga. Kaamera optiline suum on 3X, aga digitaalse suumi abiga saab olla maksimaalne suumiulatus kuni 12x. Kaameral on kiire laserfookus (fokusseerimine võtab vaid 0,003 sekundit), sellel on kaks LED-välku, kasutusel on optiline stabilisaator ning korpusel on ka füüsilised kaameranupud.

Kaameraga on võimalik teha selliseid pilte:

Kui telefoni enda sisust teha põgusalt juttu, siis telefoni ekraan on 5,5-tolline, kasutusel on 65-bitine Intel Atom Quad-Core protsessor, seadmel on 4 GB muutmälu ning sõltuvalt mudelist on sisemälu kas 64 või 128 GB. Mälumahu suurendamiseks on olemas ka Micro SD mälukaardipesa.

18023

ZenFone Zoom nutitelefoni said ajakirjanikud uurida juba aasta tagasi, kuid alles nüüd tehti toode ametlikult avalikuks. Sellest hoolimata ei ole telefoni hinna kohta hetkel veel infot.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: