Uudised

Briti autotootja tegi uue auto näitamiseks ülisuure foto

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Briti autovalmistaja Bentley tegi Ameerika Ühendriikides asuvast Golden Gate sillast foto, mis näeb välja esmapilgul nagu iga teinegi foto sellest kuulsast sillast, ent tegu on hoopis interaktiivse uut automudelit näitava panoraamiga, millel on 530 miljardit pikslit.

Kui minna Bentley Motorsi veebilehele, saab näha seda fotot tavaasendis. Kui aga hakata arvutihiire rullikuga sisse suumima, tuleb sillal olev Bentley uus 330 000 dollarit maksev Mulsanne auto lõpuks tervelt ekraanile ja kui lõpuni suumida, on näha vaid juhti kõrval oleva istme peale olevat autotootja logo. Ka lõpuni sisse suumides on foto terav ja selge.

Autovalmistaja kleepis arvutis kokku 70 individuaalset fotot sillast, mille tulemuseks on 53 000-megapiksliline foto, mis on väidetavalt suure jalgapalliväljaku suurune, kui see täissuuruses välja printida. Foto tegemiseks kasutati sama tehnoloogiat, mida kasutab ka NASA (Ameerika Riiklik Aeronautika- ja Kosmosevalitsus) planeet Marsi jäädvustamiseks, kasutades autosuurust Curiosity nimelist kulgurit, mis jõudis punasele planeedile 2012. aasta augustis.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: