Connect with us

Uudised

Comet on esimene “õige” veekindel nutitelefon

Avaldatud:

Veekindlaid nutitelefone on turul üsna mitmeid. Näiteks Sony uusim lipulaev Z5 on vähesel määral veekindel, aga kui see kukub näiteks paadist vette, siis on peaaegu garanteeritud, et endam te enda telefoni ei näe. Lisaks, et Comet nime kandev nutitelefon on veekindel, ei vaju see veepõhja, mistõttu saab selle jälle kätte, kui see peaks vette kukkuma.

Comet nutitelefon pole maailma esimene nutitelefon, aga see on maailma esimene veekindel nutitelefon, mis jääb veepinnale vette kukkumise korral.

giphy

Comet nutitelefoni tootjate sõnul on üle 80 miljoni nutitelefoni “surunud” tänu basseini, merre ja vetsupotti kukkumise tagajärjel. Nende sõnul ongi nutitelefoniturult puudu telefonid, mille veekindlusest oleks ka reaalselt kasu.

Lisaks Comet’i veepeal “hõljumisele” on telefon IPx7 tähistusega, mis tähendab et nutitelefon võib olla vee alla kuni 30 minutit ning see kannatab välja liiva ja tolmu.

Üldiste tehniliste näitajate poolest on Comet üsna võimekas- sellel on Qualcomm Snapdragon 810, 2 GHZ’ine Octa-tuumadega protsessor, 4GB RAM mälu, 720p HD ekraan ning 16-megapiksline väga hea kvaliteediga kaamera, millel on võime teha korraga esi-ja tagukaameraga üks pilt ja need kokku lõigata. Nutitelefoni tarkvaraks on Android 5.1 Lollipop.

Comet nutitelefoni tehnilised näitajad

Muuseas on tehnilise poole pealt Comet võimsam kui näiteks iPhone 6S.

Võrdlustabel Comet’i, iPhone 6S’i ja Samsung Galaxy Note 5 tehniliste näitajate vahel

Lisaks väga korralikele tehnilistele näitajatele on Comet nutitelefoni kõned, sõnumid ja muu info krüpteeritud 256 bit AES sõjaväekvaliteedilise krüpteeringuga, mis ei lase kedagi soovimatut teie andmetele ligi.

Üheks väga haruldaseks põnevaks omaduseks Comet’i juures on ka see, et telefoni külejl olev LED värviriba mis näitab erinevaid värve arvestades kehatemperatuuri ja tunnetega.

Comet nutitelefoni LED värviriba

Kui Indiegogo lehel kogub Comet soovitud 100,000 dollarit, siis jõuab Comet poelettidele umbes 360euro eest. Selleks, et raha säästa ja Comet’i masstootmisesse minekut toetada saab Comet’i Indiegogo lehel juba praegu enda tellimuse ära teha, et järgmise aasta Aprillis saada endale 200€ euro eest 32-gigabaidise mälumahuga mudel.

 

 

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: