Connect with us

Uudised

Dell kuulutas välja uue territoriaalvõrkude ja andmekeskuste võrgulahenduse

Avaldatud:

Dell teatas laiendustest võrgulahenduste tootevalikusse, mis on vastuseks territoriaalvõrkude ja andmekeskuste suurenenud vajadusele suuremate ülekandekiiruste järele. Territoriaalvõrkudele tutvustati uut arhitektuuri, mille keskmeks on uus Dell Networking C9010 Network Director switch koos C1048P Rapid Access Node juurdepääsusõlmega. Samuti avalikustas Dell Networking S6100-ON andmekeskuse, mis kombineerib mitmekiiruselise ühenduvuse, modulaarsuse ja avatud võrgustiku.

„Dellis lähenetakse võrguühendustele terviklikult – alates serveriruumi ja –koormuste ühendamisest, ning lõpetades lauaarvutite ja mobiilsete seadmete ühendamisega,“ ütles Tom Burns, Delliasepresident. „Meil on hea meel tutvustada uusi tooteid, mille abil aitame oma klientidel tulevikuks valmistuda.”

Uus territoriaalvõrgu arhitektuur: Dell Networking C9010 Network Director kommutaator ja C1048P Rapid Access Nodes juurdepääsusõlmed

Delli uus territoriaalvõrgu arhitektuur on mõeldud keskmistele ja suurtele võrkudele, pakkudes tervikule ühtset ligipääsu. Ühtlasi tuuakse  administreerimine ja tarkvarauuendused ühte kontrollpunkti, kust on lisaks võimalik programmeerida ka tarkvarasätteid. Samuti võimaldavad standardprotokollid kasutada olemasolevaid Dell Networking N-seeria kommutaatoreid juurdepääsusõlmedena.

Uus Dell Networking C9010 Network Director on uue põlvkonna mitmekiiruselise toega modulaarne switch ja ühtlasi esimene platvorm, mis põhineb uuel arhitektuuril. See tagab kuni 4000 tsentraalselt hallatava virtuaalse pordi optimaalse skaleeritavuse, eluaegse paindlikkuse 10Gb ja 40Gb Ethernetiga toega, mis viiakse tulevikus üle 100Gb peale, et täita ülekandekiirustee kasvavaid nõudeid.

C9010 tegelik võimsus peitub aga koostöös C1048 Rapid Access Node juurdepääsusõlmega. Dell Networking C1048P laiendab C9010 Network Director kommutaatori võimalusi, pakkudes võimendatud Etherneti jõudlust koos kasutajapoolse ligipääsu ja ühenduvusega ka vastassuunas. C1048P on rakendatav nii eraldiseisvana kui ka seadmekapi konfiguratsioonis ning sellele on võimalik juurutada uut arhitektuuri ka hiljem, lihtsustades hooldust ja teisi toiminguid. Kulude optimeerimiseks võib olemasolevaid Delli N-seeria kommutaatoreid kasutada juurdepääsusõlmena, kasutades selleks peagi ilmuvat tarkvarauuendust.

Uus Dell Networking S6100-ON mitmekiiruseline modulaarne seadmekapi kommutaator

Dell Networking S6100-ON ühendab uusima täiendusena S-seeria andmekeskuste kommutaatorite perekonnas mitmekiiruselise ühenduvuse modulaarsusega ja avatud ühenduvusega, olles ideaalne andmekeskuste haldajatele, kes otsivad seadmekapis maksimaalset paindlikkust ja juhitavust. Läbi mitmete laiendusmoodulite on klientidel võimalus kasutada erinevaid pordikiiruste kombinatsioone vahemikus 10-100 GbE, seda nii QSFP28 kui ka CXP portide juures. Suurendatud tiheduse, jõudluse ja lihtsustatud haldusega on Delli S6100-ON ideaalne virtualiseerimiseks, pilveks ja suurteks andmeanalüüsikeskkondadeks – kõik vajalikud elemendid tulevikuks valmistunud ettevõttele.

 

Allikas: Dell’i pressiteade

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: