Connect with us

Uudised

Dell tutvustas uusi OptiPlex äriklassi lauaarvuteid

Avaldatud:

Dell esitles viimase viie aasta suurimaid uuendusi oma OptiPlex seeria tootevalikus. Suurima uuendusena esitles Dell  VMware Wyse 5050 All-In-One (AIO) zero-client arvutit ja uusi pilvefunktsiooniga printereid. Uued seadmed  aitavad mugavalt ühenduda tähtsate rakendustega ja pääseda andmetele ligi, suurendades sedasi töötajate produktiivsust. Lisaks investeerib Dell Services ühe enam kaugtööd võimaldavatesse rakendustesse ja strateegiatesse, et parandada äriklientide töövõimalusi ja produktiivsust.

„Oleme kujundamas ümber personaalarvutite tulevikku ja nende rolli meie klientide igapäevatöös,“ ütles Jeff Clarke, Delli kliendilahenduste president. „Me investeerime sellesse rohkem kui eales varem, tuues turule uuendusi, mis defineerivad personaalarvuti rolli ümber ultramobiilseks kaks-ühes, laua-, thin või zero client arvutiks. Võttes  töökoormuse mobiilsetelt töötajatelt, kes vajavad tugevat grupitöö lahendust.

Dell OptiPlex lauaarvutid loovad kaasaegse töökoha

Optiplex seeria seadmed on tänu Dell Protection Suite’le maailma kõige turvalisemad lauaarvutid, pakkudes krüpteerimisvõimalust, turvalist autentimist, tipptasemel pahavarakaitset ja aktiivset kaitset muude ohtude eest. OptiPlex on maailma kõige lihtsamini hallatav äriklassi lauaarvutite tooteseeria tänu Intel® Core™ vPro™ protsessoritele ja Client Command Suite’le. Seda toetab omakorda äriklassi klienditugi koos Dell ProSupport Plus teenusega.

Tänu Micro Form Factor, Small Form Factor, Mini Tower ja All-In-One (AIO) kujundustele muudab uus OptiPlex seeria arusaama äriklassi lauaarvutitest. Ettevõtted peavad investeerima tehnoloogiatesse, mis võimaldavad töötajatel tegutseda kiiremini, teha paremaid otsuseid, olla produktiivsemad ning arendada koostööd. Siiski töötab tänapäeval rohkem kui 200 miljonit Delli äriklienti lauaarvutiga, mis on vanem kui neli aastat.

Uued OptiPlex personaalarvutid esitlevad märkimisväärseid uuendusi võrreldes eelmise põlvkonna seadmetega, sealhulgas:

·         OptiPlex 7040 6. põlvkonna Intel  Core vPro protsessori tehnoloogia pakub kuni 70% paremat jõudlust võrreldes viie aasta vanuse süsteemiga

·         Kuni kahekordne mälumaht võrreldes eelmise põlvkonna tootega

·         Neli korda rohkem salvestusruumi võrreldes eelmise põlvkonna toodetega

·         Uue OptiPlex 7040 Small Form Factoriga on energiatarvet vähendatud kuni 63%

·         Uue OptiPlex 7040 Small Form Factoriga on taustamüra vähendatud kuni 32%

Jõudluse kasv võimaldab OptiPlex arvutitel pakkuda uusi võimalusi. Näiteks omab OptiPlex 7040 Micro tänu 6. põlvkonna Intel Core vPro protsessoritele ja Intel Unite tarkvarale uut koostöö- ja konverentslahendust, lihtsustadades koostööd osapoolte vahel. Eri asukohtades olevatel töötajatel on nüüd ilma lisaseadmeteta võimalik näha konverentsiruumis toimuvat, vahetada kõnepartnerit, teha märkmeid ja edastada faile.

 Dell_OptiPlex_3340

Uus OptiPlex tooteseeria pakub tänu oma väiksematale mõõtmetele ka ruumisäästu – näiteks Mini Tower mudel on eelmisest põlvkonnast 43% väiksem. Uuendatud tooteseeria, mis kasutatakse uut 3000/5000/7000 numeratsiooni, sisaldab:

 

·         OptiPlex 7040: Äriklassi lauaarvuti esmaklassilise haldus- ja turvasüsteemiga ning suurimate laiendatavuse võimalustega, mille hulka kuuluvad eraldiseisev graafikakaart, kaks kõvaketast ning kuni kolm ekraani;

·         OptiPlex 5040: Suure jõudlusega äriklassi lauaarvuti, millel on oma klassi parim turvalisus ja hallatavus, tegemata sealjuures järeleandmisi äriliselt olulistes funktsioonides;

·         OptiPlex 3040: Äriklassi lauaarvuti, mis pakub klassi parimat turvalisust, hallatavust ja kõrget jõudlust oma klassi madalaimal hinnatasemel;

·         OptiPlex 24 7000 kõik-ühes seeria (7440): Maailma kõige turvalisem kõik-ühes lahendus ultraõhukese kujundusega, 23,8” Full HD ekraani ja valikulise 4K Ultra HD ekraaniga;

·         OptiPlex 22 3000 kõik-ühes seeria (3240): Kõik-ühes kogemus koos äriklassi jõudluse, tootlikkusfunktsioonide ja uute 21,5” ekraanidega;

 

 

Wyse 5050 AIO zero client arvuti: Suur jõudlus ja elegantne disain

Dell Cloud Client-Computing on vastanud klientide nõudmistele erinevates tööstusharudes, kus otsitakse võimalusi virtuaalsete töölaudade kasutamiseks. Võimaldades töötajatele ohutut rakenduste ja andmete edastust andmekeskusest lõppkasutajani ilma tootlikust piiramata. IDC järgi oli Dell 2014. aastal maailmas thin ja terminal arvutite turuliider, ning on tarninud 2015. aasta seisuga rohkem thin client arvuteid kui keegi teine. Wyse 5050 AIO zero client arvuti on mõeldud VMware keskkonnale ja tagab turvalisuse ettevõtetele, kes ei saa lubada endale ühtegi viiruste ega pahavara rünnakut.

·         Kõrge jõudlus ja funktsionaalsus: Wyse 5050 AIO pakub värvikat Full HD 23,6” ekraani. Tänu võimsale PCoIP tehnoloogiale pakub see täielikku  USB lisaseadmete  koostalitlust, multimeediavõimalusi, kõrgresolutsioonilist 3D graafikat ning rakendusi CAD ja videotöötluse tarbeks.

·         Kerge paigaldada ja kasutada: Wyse zero client arvuti võimaldab Wyse Device Manageri abil ligipääsu eemalt ning sisaldab ka Dell BIOS tuge, andes administraatorile võimaluse seadistada riistvara funktsioone. AIO zero client arvuti paigaldamine on lihtne, kuna arvuti on pakist võttes kasutus valmis ja vajab ainult ühe juhtme ühendamist.

·         Elegantne kujundus: Wyse 5050 AIO põhineb Delli enimmüüdud P2414H 24” monitoril. 5050 asub zero client arvutina elegantselt monitori taga laual. Sellel on kuus kergelt ja mugavalt ligipääsetavat USB pesa ning zero client arvuti pakub paigutusmugavust ja paindlikkust pöörleva ja eemaldatava alusega.

 

Dell teatas ka oma Dell Wyse Cloud Client Manager tarkvara 9. versioonist, mis on pilves paiknev haldusplatvorm. See haldab thin client arvuteid, mobiilseid seadmeid ja mobiilseid töökohti ühelt töölaualt. Sellega muudab Dell raportite halduse ja harukontorite kontrolli lihtsamaks. Võimaldades administraatoritel organiseerida seadmeid mitmetasandilistesse rühmadesse ja delegeerida rühmade administratiivseid õigusi ja kasutajate rollil põhinevaid juurdepääse rakendustele. Lisaks võimendab see väljalase haldusvõimalusi Androidi, Windowsi ja iOS platvormidel, lisades iOS9 toe, Windows 10 toe ning parendatud rakenduste haldamise funktsionaalsuse.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: