Uudised

Digital Storm pani Nvidia uue graafikakaardi monitori taha, tulemuseks on ülivõimas kaks-ühes mänguriarvuti

Selle suve kuumim graafikakaart on Nvidia uus GeForce GTX 1080, millel on hämmsatavad 8 GB GDDR5X videomälu, 10 Gbps mälukiirus ja uus Pascali arhitektuur. See on tõeline arvutimänguri unistus.

Mida teha aga siis, kui on plaanis käia aktiivselt võrgupidudel, aga ei taha üldse kaasa võtta suurt arvutikasti ja eraldi monitori?

Spetsiaalselt väga võimsate arvutite loomisele keskendunud ettevõte Digital Storm leidis sellele probleemile lahenduse. Digital Storm võttis ühe võimsa WQHD resolutsiooniga 34-tollise nõgusa monitori ning kinnitas monitori taha Nvidia uue kõige vingema graafikakaardi ja lisas sinna kõik muu vajaliku, et oleks toimiv Windowsi operatsioonisüsteemiga arvuti.

Nüüd on vaid üks monitor, kaablid ja paar lisatarvikut, mis tuleb võrgupeole kaasa võtta. Digital Stormi uue kaks-ühes mänguriarvuti nimeks on Aura Ultimate ja hind on pisut üle 3000 dollari.

Digital Storm on sarnaseid kaks-ühes lahendusi ka varasemalt teinud GTX 980 Ti, GTX 970 ning GTX 960 graafikakaartidega, kuid varem pole olnud arvutis Intel Core i7-6700K protsessorit, mis võimaldab taktsagedust tõsta, muutes arvuti kiiremaks.

aura mänguri kaks-ühes arvuti

Lisaks on arvutil 16GB DDR4 muutmälu, mis töötab sagedusel 2666MHz. Operatsioonisüsteemiks on Microsoft Windows 10 Home. Protsessorit hoiab ülekuumenemast Digital Storm Vortex vesijahutuskomplekt, andmeid saab salvestada 500GB suurusele SSD mäluseadmele ning arhiivideks on ka 1TB mahutavusega tavapärane kõvaketas. Emaplaadiks on Inteli kiibistikuga Z170 GIGABYTE’i Z170N-Gaming 5 plaat.

Kui sellest jääb väheks või pole kahte mäluseadet vaja, siis on võimalik Digital Stormi veebilehel ise kokku panna sobiva arvuti konfiguratsioon.

Lisaks Aura põnevale välimusele, on see ka äärmiselt praktiline, kuna arvuti vajab töötamiseks vaid ühte (toite)kaablit ja see võtab väga vähe ruumi, võrreldes tavalise lauaarvuti ja monitori komplektiga.

Eeldatavalt saab Aura uue arvuti kätte juuni lõpus, kui see lähiajal tellida. Paraku Eestisse tellides lisandub postikulu 682 dollarit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: