Connect with us

Uudised

DJI Osmo salvestab profikvaliteedilisi 4K videoid soodsa hinnaga

Avaldatud:

Päris paljud kaamerad salvestavad tänapäeval videod. Paljudel on optiline pildistabilisaator ja kõik teevad HD videot, aga ilma ülikallite gimbaliteta on võimatu saada profikvaliteedilist stabiilset videot. DJI’s Osmo on esimene tavatarbijatele suunatud 4K kaamera, mis on gimbal’i (magnetitel ja mootoritel põhineval stabiliseerimissüsteemil) küljes. Erinevalt samal põhimõttel toimivatest profisüsteemidest, mahub DJI Osmo kaamera kätte ära.
[one_fourth]

dji_osmo1

[/one_fourth][three_fourth_last] [/three_fourth_last]

DJI Osmo on üks parimatest profitasemel stabiliseeritud 4K kaameratest, mis hetkel saadaval on.

Osmo põhiomadused:

  • Automaatne panoraami tegemine (vajutades nupule teeb kaamera pilte keerates kaamerat 360 kraadi ja pärast lõikab ise pildid kokku teravaks panoraamiks.
  • Pikk säriaeg – Kuna gimbal stabiliseerib kaamerat nii hästi, on võimalik teha Osmo-ga teravaid kaadreid ka väga pika säriajaga, sest gimbali stabillsus on võrreldab statiiviga.
  • Aeglubbis video – Kaamera suudab Fulll HD 1080p režiimis salvestada videot kuni 120 kaadrit sekundis.

Kuna tegu on sarnase kaameraga, mis on DJI Inspire 1 drooni pardal, on ka Android rakendus täpselt sama. DJI GO rakendusest saab muuta kõiki kaamera parameetreid ning muidugi vaadata enda jäädvustatud stabiilseid videoklippe ja jagada neid kohe pärast salvestamist enda sõradega sotsiaalmeedias.

dji_osmo2

Osmo kaamerat on võimalik kinnitada ka DJI droonide külge, et sama kaameraga teha aerovideoid ja fotosid kõrgustes. Osma kaamera ise hakkab maksma ligikaudu 600€, aga gimbal ja muu lisvarustus on juurdeostetav.

Allikas: DJI

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: