Droonid Uudised

Droonitootja DJI avas Hiinas esimese droonikaupluse

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Maailma tuntuima droonitootja DJI väärtuseks on 8 miljardit dollarit ning midagi tuleb ju selle rahaga peale hakata? DJI droone ja nende varuosi müüvad edasimüüjad, kuid ametlikku poodi pole DJI-l seni veel olnud.

Ettevõte otsustas ehitada Hiina Shenzeni linna 800-ruutmeetrise uhke välimusega DJI poe, mida saab kutsuda ka DJI majaks, sest see ei asu kaubanduskeskuses, vaid üksikul suurel platsil. DJI “drooniparadiis” on disainerite sõnul inspireeritud drooni propelleritest, DJI droonide elegantsest disainist ning maja on loodud selliseks, et droonidega saaks lennada nii majas sees kui ka väljas.

Poe juures on suur rõhk esmasel emotsioonil, droonidega trikilendamist ja tavalist lennutamist demonstreerivad kogenud droonipiloodid ning poes pole mindud lihtsama vastupanu teed, ehk inimestele demonstreeritakse droone ja nendega lendamist füüsiliselt, mitte ei näidata lihtsalt tootevideoid teleritest.

Poes on ostmiseks ja lähemalt uurimiseks olemas kõik praeguse põlvkonna DJI droonimudelid nagu Inspire 1, Phantom 3 Professional/Advanced, DJI Spreading Wings S1000, DJI Matrice ning muidugi on saadaval väga suures valikus varuosi ja lisatarvikuid.

Ettevõtte sõnul on tulevikuplaanide hulgas DJI poeketi laiendamine, aga lähiajal midagi taolist plaanis pole.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: