Foto: Deezer
Äpid Eesti Uudised

Eestlased kuulavad Deezerist suvel rohkem kodumaist muusikat kui teistel aastaaegadel

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Maailma suurima veebipõhise muusikateenuse Deezeri statistika kohaselt kuulasid eestlased maikuus suvesooja saabudes rohkem kodumaist muusikat kui talve- ja kevadkuudel. 

Deezer on 40 miljoni muusikapalaga maailma suurim veebipõhine muusikateenus, millel on 16 miljonit kasutajat. Eestis on kasutajaid üle 40 000. Deezerit Eestis esindava Tele2 tootedirektori Katrin Aroni sõnul tärkab eestlastes suvesoojaga soov kuulata välismaiste artistide kõrval aina enam eestimaist muusikat.

“Kui võrrelda eestlaste maikuus enim kuulatud artiste kogu tänavuse aasta edetabeliga, siis võib kindlalt öelda, et suurima populaarsuse tõusu on mais teinud just Eesti oma muusikud.”

„Heaks näiteks võib tuua Põhja-Tallinna, mis on tänavu olnud Deezeris populaarsuselt 12. kohal, ent on maikuus tõusnud kuulatavuselt kuuendaks artistiks. Karl-Erik Taukar on aasta senise viie kuu lõikes hoidnud kuulatavuselt 17. positsiooni, ent on maikuu edetabelis jõudnud 9. kohale,“ tõi Aron näite. Aroni kinnitusel on eestlaste poolt tänavu armastatuimate artistide TOP 40 hulka jõudnud kokku seitse kodumaist artisti, kellest on esmakordselt kuulatuimate hulka tee leidnud räppar Reket.

  1. Tanel Padar & The Sun & Sõbrad
  2. Reket
  3. Põhja-Tallinn
  4. Jüri Pootsmann
  5. Karl-Erik Taukar
  1. Justin Bieber
  2. Eminem
  3. One Direction
  4. Robin Schulz
  5. Rihanna

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: