Eesti Uudised

Elion hakkab kasutajatele pakkuma ülikiiret 500/500Mbit/s koduinternetti

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Eesti Telekom (Elion) tuli välja uue koduinterneti paketiga, kus nii üles- kui allalaadimise kiirus ulatub kuni 500 megabitini sekundis.
Uue paketi saavad kasutusele võtta kõik need kliendid, kelle kodudesse jõuab Elioni Tulevikuvõrk, mis põhineb fiiberoptikal ehk valguskaablil. Eeskätt puudutab see korterelamuid ning uuemaid eramupiirkondi, samas toimub optikavõrgu laiendamine uute klientideni igapäevaselt, kuna tegu on väga kvaliteetse, stabiilse ja kiire võrguga.
Uue paketi lisandudes saavad Elioni Tulevikuvõrgu kasutajad edaspidi valida 5 erineva kiirusega paketi vahel: 10/10, 50/50, 100/100, 300/300 ja 500/500 Mbit/s, mis tähendab, et endale sobivaima variandi peaks leidma iga klient. Seejuures on Elion ainus kohalik internetiteenuse pakkuja, kelle pakutavad kiirused Tulevikuvõrgus on sümmeetrilised ehk nii alla- kui üleslaadimisel ühesuurused.
Elioni uue 500/500 paketi tellijad saavad tasuta kaasa Elioni nutiTV HD-kanalite paketi ning ruuteri üüri 0-hinnaga. Uue paketi hind on 50 eurot kuus, kõik varem müügis olnud kiirused ja hinnad jäävad muutmata.
Elion saab hetkel 500/500 internetti pakkuda ühtekokku ca 124 000 aadressil/asukohas ning see number kasvab pidevalt.

Allikas: Elion

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: