Eesti Elisa Uudised

Elisa uus kõnekaardi pakett võimaldab Eestis ja Soomes soodsa hinnaga ühenduses olla

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Alates tänasest on võimalik Elisa ja ZEN kõnekaardi kasutajatel surfata internetis ja suhelda nii Eestis kui ka Soomes soodsa hinnaga, mida võimaldab kõnekaardi uus pakett FINEST.

„Seni kuni julgemate mõtete tasandil ühendatakse Eestit ja Soomet tunneliga ning räägitakse Tallinna kokku sulamisest Helsingiga kaugemas perspektiivis, tegime Elisas naaberriikide lähendamiseks täiesti praktilise ja klientide igapäevavajadustest tuleneva sammu – tänasest on müügil kõnekaardi pakett FINEST, mille kasutamisel pole vahet, kas paikneda Eestis või Soomes,“ ütles Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Elisa uue kõnekaardi reklaamfoto
Elisa uue kõnekaardi reklaamfoto

Andrus Hiiepuu sõnul sisaldab uus kõnekaardi pakett FINEST Soomes olles nii väljahelistatud kõnesid Soome ja Eesti mobiilinumbritele kui ka vastuvõetud kõnesid, Eestis olles väljahelistatud kõnesid nii Soome mobiilinumbritele kui ka Elisa, Tele2 ja Telia mobiilinumbritele, nii Eestis kui Soomes olles piiramatu kiirusega 5 GB internetti ning nii Soomes kui Eestis SMSide saatmist Soome ja Eesti mobiilinumbritele. Paketi hinnaks on 19 eurot.

„Säärase digitaalse Soome-silla rajamisega teeme lihtsaks valiku neile tuhandetele eestimaalastele, kes käivad teisel pool lahte tööl või on sinna ajutiselt elama siirdunud,“ märkis Hiiepuu.

Lisaks FINEST-paketile pakub Elisa neile, kes soovivad ainult internetis surfata nii Soomes kui Eestis kasutamiseks 3G ja 4G interneti päeva-, nädala- ja kuupiletit. Näiteks saab soetada 5 GB andmemahtu sisaldava kuupaketi, mis maksab 15 eurot.

Uuri uue paketi kohta lisainfot siit

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: