Google Uudised

Google Books’i uue funktsiooni abil saab e-raamatuid paremini pimedas lugeda

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

E-raamatuid saab lugeda igal ajal, siis kui nutiseadmel on aku täis, kuid Google Books’i statistika kohaselt loetakse kõige rohkem E-raamatuid õhtul kella 20 ja 22 vahel.

Enne magama jäämist raamatute lugemine võib olla lõõgastav tegevus, ent uuringud näitavad, et ereda ja valge ekraani vaatamine enne magamist muudab magama jäämise oluliselt raskemaks.

Google esitles uut funktsiooni Google Books äpis nimega Night Light, mis muudab pimedas raamatute lugemise vähem valusaks silmadele.

Kui Night Lightsisse lülituda, siis see muudab ekraani heleduse madalamaks ja värvid kollasemaks, sest nii pole ekraani vaatamine pimedas silmadele nii ärritav.

Nüüdsest saab Night Light funktsiooni kasutada kõik Google Books äpi kasutajad, kuid selleks on vaja alla laadida uuendus.

Kui rakendus on uuendatud, siis pakutakse kohe uue funktsiooni sisselülitamist, mis muidugi kohandab ekraani heledust ja värve sõltuvalt konkreetsetest valgustingimustest.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: