Google Uudised

Google hakkab YouTube’is kasutama blokeerimatuid reklaame

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Inimesed, kes kasutavad veebilehtedel erinevaid “Ad- blockereid” (reklaamiblokeerijaid) tkitavad veebilehepidajatele suurt peavalu, sest kui keegi reklaame ei vaata tänu reklaamiblokeerijatele veebilehtedel reklaame, siis ei teki ka veebisaidi pidajale mingit tulu.

Ole nii hea ja ära tehnikapilk.ee saidil adblockereid kasuta! 🙂

Google on tegemas seoses reklaamiblokeerijatega midagi revolutsioonilist- reklaamiblokeerijaid hakatakse karistama ning käiku lähevad reklaamid, mida on võimatu blokeerida.

Mitmed kasutajad on viidanud sellele, et uusi YouTube’i enne video algust näidatavaid reklaame on näha ka adblockeritega. YouTube’i videoreklaamid ei ole uus nähtus, aga üsna mitmetelt uutelt videoreklaamidelt on ära võetud võimalus reklaam sulgeda peale mõne sekundilist vaatamist. Kõige hullem selle juures on see, et mõned videoreklaamid kestavad lausa mitmeid minuteid.

Eelnimetatud muutus hõlmab hetkel vaid väheseid Google Chrome veebilehitseja kasutajaid.

 

Arvatakse, et YouTube hakkab peatselt kasutusele võtma veelgi tõhusamaid reklaamiblokeerijate vastaseid meetmeid. Kui keegi reklaame ei näeks, siis pannakse YouTube lõpuks lihtsalt kinni, sest kõigi nende ülikallite videoserverite pidamine ei ole oldav lõbu.

 

 

 

Allikas: Geek

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: