Foto: Kuvar
Äpid Google Uudised

Google uuendas Play rakendustepoodi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

2012. aastal endise Android Marketi nimelise rakendustepoe väljavahetanud Google muutis mõned päevad tagasi Play poodi mõnevõrra ausamaks ja nutikamaks.

Google Play hakkas kuvama rakenduste lehtedel täpset allalaadimise suurust, mitte enam lihtsalt APK rakendusefaili suurust. See on päris oluline uuendus neile, kelle seadme sisemälu on pidevalt täis, ja iga megabait loeb. Seda eriti suuremate mängude ja VR-äppide puhul.

Lisaks täpsematele failisuuruste kuvamisele muudeti ka algoritmi, mille tulemusena on äpiuuendused märgatavalt väiksemad. Kui varasemalt oli vaja tegelikult uuem versioon kogu rakendusest allalaadida ja paigaldada, siis nüüd on uuendused nii suured, kui suured on uuendatavad failid. See tähendab seda, et enam ei laeta alla uuenduse jaoks mõttetuid faile, mis eelmises versioonis on juba samad ja olemas, vaid laetakse alla vaid olulised failid uuenduseks. Uuendus peaks uuendused muutma protsenti väiksemaks.

Viimaks täiustas Google ka suurte mängude ja rakenduste failisuurusi. Erinevalt varasemast, kus oli väikse mälumahuga telefonidele peaaegu võimatu paigaldada ruumipuuduse tõttu 2GB suurust mängu, siis nüüd on seda veidi parandatud. Nimelt Google muutis suurte rakenduste ja mängude kokkupakkimist tõhusamaks, mille tulemusena pakitakse mängud kokku umbes 12% väiksemaks.

 

Allikas: Google

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: