Google Uudised

Google’i uue teenusega saab teada säästlikkuse päikesepaneelide pealt

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Google’i uus projekt nimega “Project Sunroof” abiga saab teada, kas ja kui palju on säästlikum päikesepaneelide kasutamine elektri saamiseks kodumajapidamises. 

Täna avalikustatud Google’i projekt näitab kohe ära, et kui palju päikest üldse maja katusele satub ning kui palju on ruumi päikesepaneelide jaoks katusel.

“Seoses päikesepaneelide paigaldustasu hinnalangusega, üha rohkem majapidamise on otsustanud päikesepaneelide kasuks, et kärpida elektriarvet,” kirjutas Google projekti “Sunroof” lehele. “Me tahame muuta päikesepaneelide instaleerimise ning üldise käsitlemise liohtsamaks kõigile.”

Hetkel saab Google’i “Sunroof” kasutada vaid Ameerika Ühendrikkides San Francisco Bay’l ja Greater Boston’i aladel, aga Google plaanib muuta uue projekti kättesaadavaks ka ülejäänud riigile.

Projekt “Sunroof” kasutab Google’i kaardiinfot ning teiste saitide ilmaandmeid soovituste loomiseks. Sunroof’i lehel saab näha ka ümbruskonna teiste majade energiatarvet ning seda kui plaju päikesepaneele läheks vaja kõigi najaduste katmiseks.

Sunroof näitab inimestele päikesepaneelide andmed ning soodsa ettevõtte, kes need ka ära paigaldab.

Lõpetuseks vaata tutvustavat videot “Sunroof’ist”:

 

Allikas: Google

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: