Äpid Uudised

Hyundai muutis autode tundmise palju huvitavamaks

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Autotootja Hyundai kuulutas täna välja, et firma soovib muuta auto tundmise ja komponentide asukohtade ja nende info nägemise palju lihtsamaks ja lõbusamaks. Hyundai AR (Augmented reality) rakendus suudab näidata auto erinevate osade kohta täpsemat infot, kui nutiseadme kaamera suunata vastava autoosa poole. Ettevõtte sõnul on selline lahendus hakkamas tulevikus tavaliseks auto käsiramatuks saama, sest kõik meie igapäevased tegevused kolivad ju nutiseadmetesse.

Augmented Reality Guide

Lisaks sellele, et rakendusega on võimalik reaalajas kuvada autoosade juures nende täpsemat nime ja infot, on ka autos või toas istudes võimalik uurida enda sõiduvahendi sisu ja ehitust lähemalt.

Augmented Reality Guide

Rakendus sisaldab endas lisaks 82 näidisvideod ja õpetusvideot, 6 3D kujutist auto osadest ning mitmeid tekstikujul juhiseid. Veel on võimalik äpp’iga kontrollida auto õlitaset, ohuteateid, muuta auto kellaaega, avada pagasiruumi ning teha muudki.

Hyundai uue generatsiooni auto käsiraamat/juhtimiskeskus tundub kui geniaalne mõte? Kahjuks on hetkel ainuke auto, mis AR funktsiooni toetab on Hyundai Sonata Sedan 2015.

Allikas: Hyundai

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: