Uudised

Ameerika nutitelefonide lisavarustuse tootja ostab ära kõrvaklappe tootva firma Skullcandy

Skullcandy kõrvaklapid
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ameerika Ühendriikides asuv Incipio, kes toodab telefoniümbriseid ja akupankasid, ostab veidi vähem kui 200 miljoni dollari eest ära kõrvaklapitootja Skullcandy, kelle kõrvaklapid on muuseas ka Eestis müügil.

Incipio andis teada, et ostab hinnaga 5,75 dollarit aktsia kohta ära kogu Skullcandy ettevõtte, mis teeb tehingu suuruseks 177 miljonit dollarit.

Möödunud aasta septembris ostis Incipio ka seljakotte ning sülearvuti- ja telefoniümbriseid valmistava firma Incase’i. Lisaks sellele üle-eelmisel aastal ClamCase’i, kes toodab iPadidele kaitseümbriseid.

Mida see kõik aga tähendab tavalisele tehnoloogiahuvilisele? Lähiajal suure tõenäosusega midagi eriti ei muutu. Incipio sõnul jääb Skullcandy endiselt tootma soodsa hinnaga stiilseid kõrvaklappe ja kaasaskantavaid kõlareid, lihtsalt Incipiol on olemas valmidus tulevikus kasutada uute kõrvaklappide, kõlarite või teiste tarvikute valmistamiseks Skullcandyt.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: