Connect with us

Apple

iPhone 6S saab 12- megapikslise 4K videoga kaamera. Uuendatud 28.08!

Avaldatud:

Üheks iPhone 6S’i suurimaks muudatuseks saab olema parem kaamera.

Apple on alates iPhone 4S’i väljatulekust kasutanud igas uus iPhone nutitelefonis 8. megapikslist kaamerat. Mitmete konkurentide nutitelefonide kaamerad on lausa üle 20- megapikslised. See info ei ole veel raudkindel, aga paljud allikad on viimastel päevadel hakanud sellest rääkima. Uue iPhone 6S’i kaamera hakkab tegama veelgi selgemaid ja värvilisemaid pilte. Lisaks suuremale megapikslitearvule on uuel iPhone nutitelefonil parem kaamera kiirus tänu pildiprotsessorile uues A9 telefoni üld-protsessoris.

Lisaks suurema lahutusvõimega fotodele on lisanud Apple uuele kaamerale võimaluse salvestada 4K videot. Tegelikult saavad uued iPhone 6S ning 6S Plus olema üldse esimesed nutitelefonid, mis suudavad salvestada õiget 4K videot (4096x2160p) mitte UHD videot (3840×2160). 4K videos on palju rohkem detaile ja see on tulevikukindel, sest paari aasta pärast ongi 4K täiesti tavaline mitte selline, mida salvestatavate kaamerate jaoks koguvad inimesed mitmeid tuhandeid eurosid.

Lisaks uuendatud tagukaamerale saab uutel Iphpne6S mudelitel olema parem esikaamera, et saaks veelgi kvaliteetsemaid videokõnesid ja muidugi selfie‘sid. Osad allikad väidavad, et uus esikaamera saab endale juurde ka välklambi, aga lekkinud telefoni tagaosade piltide pealt välklamp küll ei paista.

Tegelikult ei ole täpselt teada kaamera megapikslite arv, sest neid võib vabalt olla ka 13, aga osa megapiksleid kasutatakse ära näiteks stabiliseerimise eesmärgil.

Vaata eestikeelset iPhone 6 kaamera ülevaadet

Uued iPhone 6S ja 6S Plus avalikustatakse 9. septembril San Fransiscos, Ameerika Ühenriikides. Apple teeb ka otseülekande pressiüritusest, aga seda saavad näha jällegi vaid Apple’i arvutite omanikud :(.

Uuendus 28.08.

Hetk tagasi selgus, et Apple pressikonverents tehaks sel aastal nähtavaks ka Edge veebilehitsejas Windows’i operatsioonisüsteemile.

 

 

 

 

Allikas: 9to5Mac

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Apple kaalub MagSafe-USB adapteri valmistamist

Avaldatud:

Erinevad üleminekud/adapterid on uute MacBook Pro ja MacBooki kasutajate kurb reaalsus. Kuna kõikide pesade (välja arvatud USB-C ja kõrvaklapipesa) eemaldamine viis endaga kaasa ka mugava MagSafe pesa ja laadija, mis ühenduvad magneetilist – seetõttu on kaablit väga mugav arvutiga ühendada ja pärast lahti saada ilma arvutit kahjustamata. Apple tundub töötavat uue väikse adapteri kallal, mille saab pista arvuti USB-C pessa ning selle külge saab kinnitada tavalise MagSafe laadimiskaabli.

Tegu on hetkel vaid Apple’i uue patendiga, kuigi tundub võimalik, et selline adapter tehakse valmis ka päriselt, arvestades kasutajate pahameelt MagSafe’i puudumise osas. Kui Apple ka sellist adapterit müügile ei too, siis muretseda pole vaja, kuna mitmed teised lisatarvikutele spetsialiseerunud tootjad on juba müügile toonud samasugused adapterid.

Selline näeks lahendus välja.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Uus Apple Mac Pro tuleb järgmisel aastal

Avaldatud:

Esimene ja eelmine professionaalidele suunatud Apple’i arvuti Mac Pro nägi ilmvalgust 2013. aastal. Kuigi riistvaralt saab arvuti olla päris võimas, ei saa seda eriti palju uuendada. Lisaks tuleb selle eest välja käia hinge hinda ja selle prügikasti kujuline disain on palju kriitikat tekitanud.

Apple on uudisorganisatsioonidele kinnitanud, et uuem Mac Pro on tulemas, kuid mitte sel aastal. Uus versioon saab palju modulaarsemaks, et seda oleks võimalik peale ostmist ka uuendada. Väidetavalt Apple hetkel just uue disaini kallal tööd teeb. Lisaks lubati koos uue Mac Pro-ga esitleda uut professionaalide monitori.

Apple’i esindaja tõi ka välja, et lauaarvutid moodustavad kõikidest Apple’i lauaarvutitest (Mac sõna sisaldavatest) vaid 20%. “Me palusime arendusmeeskonnal minna ja uuesti disainida midagi Mac Pro kasutajatele, kes soovivad rohkem laiendamis- ja uuendusvõimalusi tulevikus.”

Praegused, mitu aastat vanad Mac Pro mudelid polegi veel müügilt minemas, vaid tulevad uue hooga tagasi. Apple esitles parima hinna-ja-omaduste suhtega Mac Pro mudelit, millel on 8-tuumaline protsessor ja kaks AMD FirePo D700 graafikakarti. Selle masina hind on umbes 4000 eurot ning ka see on tulemas alles järgmisel aastal.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: TC

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: