Apple Uudised

iPhone 7 kuulujutud: suurem kaamera, võib-olla isegi kõrvaklapipesa?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

iPhone 7-st on ilmunud hulgaliselt erinevaid kuulujutte. Sealhulgas nii kiitvaid, kui ka veel avalikustamata telefoni maha laitvaid.

On ennustatud uuele iPhone’ile eriti mahukat mälu, kumerate äärtega ekraani, kahte kaamerat, kahte SIM- kaardi pesa, külgedel olevaid juhtnuppe, väga suurt ekraani ja veel palju muid uuendusi. Kuulujutte iPhone 7-st võiks lausa lõputult loetlema jääda. Igal juhul on oodata uudset ja teistest veelgi võimsamat nutitelefoni.

Kõige uuemad kuulujutud räägivad, et Apple plaanib teha iPhone 7-le väga suure läbimõõduga kaamera, mistõttu saaks olema selle kaamera ka väga suure avaga. See oleks kindlasti väga suur pluss, kuna suure avaga saab pimedas väga efektseid fotosid ja videoid jäädvustada.

Teine kuulujutt pajatab, et uuele iPhone’ile jäetakse alles kõrvaklapipesa. Mõni aeg tagasi räägiti, et tavalist 3.5 mm-st kõrvaklapipesa iPhone 7-le ei tule liiga õhukese korpuse tõttu ning müügile tulevad uued Lightning-ühendusega kõrvaklapid (mõned isegi on Ameerikas juba müügil), kuid nüüd räägitakse, et tavaline kõrvaklapipesa jääb alles ning siiski enda olemasolevaid 3,5mm pistikuga kõrvaklappide arsenali välja vahetama ei pea.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: