Uudised

iPhone SE kaamera maksab kõigest 13 dollarit

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Uhiuus iPhone SE 16GB mälumahuga telefonimudel maksab Eestis keskmiselt 499 eurot. See on küllaltki soodne võrreldes suurema, aga sama võimsa iPhone 6S’iga.

Telefoniga saab murevabalt teha tööd, käia netis ning mängida erinevaid mänge, ilma hangumiseta. Kaamera on sellel ka hea väga. Võiks isegi öelda, et suurepärane. Tagumise kaameraga saab jäädvustada 12-megapikslisi fotosid ning eesmise kaameraga saab teha mitte nii häid 1,2 Mpx selfie’sid. Videot saab jäädvustada 4K resolutsioonil.

Vastavalt iPhone SE kaamera kvaliteedile võib jääda mulje, et see maksab väga palju, aga reaalsuses on see väärt kõigest 13 dollarit, teatas IHS iPhone SE-d lahti lammutades ja komponentide maksumust hinnates.

Ega sellest midagi uut polegi, et nutiseadmete komponendid on tegelikult ülisoodsad, aga hinnad kerkivad väga kõrgeks tänu kõikvõimalikele turunduskuludele, mille peaaegu kõik tehnoloogiatootjad seadme hinnale lisavad.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: