Connect with us

Uudised

Jaapanis tuleb müügile seebiga pestav nutitelefon

Avaldatud:

Veekindlus pole nutitelefonide juures enam kuigi eriline. Nüüd on vaja midagi uut ja põnevamat. Jaapani tugevate telefonide tootja Digno kuulutas välja uue Rafre telefonimudeli, mis on saadaval kolmes erinevas värvitoonis ning lisaks tavalisele mageveele ei karda ka seepi.

soapphoneTootja nägemusel on nende uusim telefon väga hea, sest tänu seebikindlusele saab telefoni mugavalt puhtaks pesta, kui see on saanud mustaks. Lisaks vee- ja seebikindlusele on Rafre ka põrutuskindel, et seda saaks igapäevaelus mugavalt kasutada ja ei peaks muretsema kukkumiste, vihma ja laste eest, kes telefoni käest rebivad ja sellega mängima hakkavad.

Selleks, et ka lühikeseks telefoni kasutamiseks ei peaks käsi hakkama kuivatama, saab telefoni ekraani kasutada ka märgade kätega ja meedia tarbimise poolelt on kasutusel unikaalne tehnoloogia, millega saab telefonist muusikat kuulata ilma kõlarita.

Põrusukindluse tagamiseks on ekraaniga tehtud mõned vigurid – esiteks on kasutusel iseparanev kaitseklaas, mis peaks olema ka peale mitmeid kukkumisi kriimuvaba ning lisaks on kasutusel Dragontrail X klaas, mis on painduv ning väga tugev.

Rafre nutitelefoni tarkvaraks on Android 5.1 Lollipop, ekraan on 5-tolline ja 720p resolutsiooniga, taga on 13-megapiksline kaamera, aku mahutab 3000mAh ja telefoni paksus on 10.1 millimeetrit.

Telefoni hakatakse Jaapanis KDDI mobiilsideoperaatori juures müüma hinnaga umbes 450 eurot, mis pole ju halb hind telefoni eest, mida ei pea parandama iga paari kuu tagant, kui on katki läinud ekraan, korpusesse on tekkinud täkked ning seade on saanud veekahjustused.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: