Muu Uudised

Jaapanlaste sülearvutil on pooleks murtav suur klaviatuur

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Väikesed sülearvutie on head kaasas kandmiseks, kuid nendel olevad klaviatuurid ei pruugi kõigile meeldida. Jaapanis valmis 8-tolline sülearvuti, mille klaviatuuri suuruseks on lausa 12 tolli.

Portabook XMC10 nime kandva sülearvuti klaviatuur koosneb kahest osast, mis on transpordi ajal sülearvuti kaane all peidus. Kui sülear avada ja klaviatuur “terveks teha”, siis saab trükkida sama mugavalt, kui tavapärase mehaanilise klaviatuuriga.

Kui sülearvuti kaas avada, siis vaatavad vastu kaks klaviatuuriblokki, mille otsad tuleb teineteise juurde panna ning klaviatuur ongi võluväel suur. Tehnoloogia nimi on Slide Arc.

nepxyhy28ywdwqf11iiq

Klaviatuuri ääred ulatuvad üle arvuti äärte, mis pole parim lahendus, sest klaviatuuri õhukese disaini pärast võib äärmiste klahvide vajutamisel esineda veidi klahvide paindumist.

Kiip sülearvuti klaviatuuriga

Tehnilise poole pealt on sülearvutil Windows 10 operatsioonisüsteem, 2.4GHz Intel Atom protsessor, 2GB muutmälu, 32GB sisemälu ning ekraani resolutsiooniks on 1280 x 768p.

Kuna tegu on Jaapanis müüdava mudeliga, siis Euroopa inimestel võib olla üsna raske endale seda arvutit saada. Seadme hind on umbes 700 eurot, mis on üsna kallis niivõrd nõrkade tehniliste näitajatega arvuti eest.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: