Samsung Uudised

Kas see ongi Samsung Galaxy S7?

Samsung Galaxy S7 nutitelefoni kohta on internetti lekkinud mitmeid pilte ja infot, aga üleeilsed pildid võivad olla kõige õigemad.

Telefoni tarkvikutetootja ITSKINS avaldas mõned 3D pildid Galaxy S7 nutitelefonist, mis väidetavalt on saadaval kahes suuruses. Siit võib tekkida küsimus, kuidas üks suvaline telefoniümbrisetootja teab sellist siseinfot uute mudelite kohta?

Samsung Galaxy S7 2

Sellistele ettevõtetele annavad tootjad üldiselt juba kuid enne avalikustamist enda uue mudeli kuju ja natuke infot, et ettevõtted saaksid nende järgi hakata peatselt telefoniümbriseid valmistama.

Väidetavalt on ühe S7 nutitelefoni mõõtmed 143.37 x 70.8 x 6.94 mm, mis on suuruselt sama praeguse S6 lipulaevaga. Teise mudeli mõõtmed on 163.32 x 82.01 x 7.82mm, mis on tohutult suurem S6 telefonist. Kas tõesti toob Samsung turule ka 6-tollise ekraaniga Galaxy S7 mudeli? Mulle see igatahes meeldiks, sest nii saab teha tavalisi arvutialaseid toimetusi kiirelt ja mugavalt otse telefonis.

Samsung Galaxy S7 3

Välimuselt torkab esimesena silma see, et SIMi pesa on liigutatud hoopis seadme küljele ning kodunupp pole enam ümarate äärtega, vaid on nelinurkne.

Eeldatavasti on ka telefoni sees väike edasiareng toimud. Kiibistikuks saab Qualcomm Snapdragon 820 ja protsessor hakkab olema Exynos 8890, millega ei tohiks ülekuumenemine enam probleemiks olla.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: