Lotte telefon Huawei Y5. Fotod: Telia
Eesti Telia Uudised

Kooliaasta alguse varjus sattus Lotte nutitelefon müügiedetabeli tippu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ehkki tavaliselt on Telia nutitelefonide müügiedetabelite eesotsas Apple’i telefonid, sai auväärse esikoha Lotte telefon, mis on suunatud lastele. Telefon ise on Huawei Y5, aga sellele on lisatud mitmed Lotte pildid ja sümboolika.

Tavapärasega võrreldes kasvas Lotte telefoni müügiedu mitmeid kordi, mis näitab, et see on kooli läinud laste vanemate seas üks eelistatuimaid valikuid. Üks peamisi müügiargumente on Lotte telefoni puhul kindlasti soodne hind (89 eurot). Kooliaasta alguses suutis Lotte telefoni müügiedult edestada vaid Samsung Galaxy J3.

„Nagu näha, on müügitabeli tipus kaks odavama hinnaklassi toodet. Näiteks Samsung Galaxy J3 hind on 149 eurot, millega on see kõige odavam Samsungi mudel meie valikus. Nii Huawei Y5 Lotte kui ka Samsung Galaxy J3 puhul on kindlasti tegu koolilastele soetatud seadmetega,“ märkis Telia Eesti seadmete ja finantseerimise osakonna erakliendi valdkonnajuht Heiko Sõro.

Kogu edetabeli kolmas number oli aga iPhone 5S kliendihinnaga 339 eurot, mille müügiedule on kaasa aidanud nii gümnasistide kui tudengite ostueelistused.

„Kindlasti on nii iPhone 5S kui ka teiste edetabelis olevate iPhone’ide edu põhjuseks järelmaksu 0-eurone intress kui ka 0-eurone lepingutasu,“ hindas Sõro.

TOP 5: enim müüdud telefonid Telias

  1. Samsung Galaxy J3 (2016)
  2. Huawei Y5 Lotte
  3. Apple iPhone 5S
  4. Apple iPhone 6s
  5. Huawei P8 Lite DS

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: