LG Uudised

LG OLED 4K lameekraaniga telerid on kohal!

LG alustab lõpuks OLED 4K telerite müüki, mis avalikustati juba jaanuaris. LG’l on müügis mitmeid OLED 4K telereid, aga vrsti müüki jõudvaid mudeleid eristab see, et nad on “sileda” ekraaniga mitte nõgusa ekraaniga nagu paljud uued mudelid kipuvad olema.

Koera tehnikahiid on investeerinud miljoneid OLED tehnoloogiasse, mis toob kasutajale paremad vaatenurgad, kirkamad värvid ning üldiselt palju parema pildi.

Huvitav on lisaks see, et uutel teleritel (suurustega 55″ ja 65″) on HDR parema värviulatusega materjali vaatamise võimalus. Kui oled huvitatud kumera ekraaniga 4K OLED telerist, siis on LG tootevalikus näiteks uus 55″ kumera ekraaniga teler.

Uute telerid on ka tehnilise poole pealt väga kaasaaegsed. Näitks on uutel teleritel ekraani ümber olev raam peaaegu olematu, teleril on webOS 2.0 nutiteleri operatsioonisüsteem, Harman/Kardon ülikvaliteetsed kõlarid ning tootja sõnul on teler õhem kui ükskõik mis hetkel turul olev nutitelefon.

Hinda ei ole avalikustatud, aga arvatavasti jääb see üle 1000€ aga alla 5000€. LG sõnul jõuavad uued telerid Euroopas müügile kuua aja pärast, aga enne seda on võimalik eelmainitud teleritega ning mõne veel uuema mudeliga tutvuda Berliinis IFA 2015 tehnikamessil.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: