Uudised

Lihtsasti parandatav telefon Fairphone 2 jõudis Euroopas müügile

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nutitelefonid on asendamatud kaaslased väga paljudele inimestele, kuid nendega võib tihti õnnetusi juhtuda.

Kui Fairphone 2 nutitelefon peaks maha kukkuma ning selle ekraan või muud komponendid saavad kahjustada, siis pole vaja telefoni suure raha eest parandusse viia ega minema visata. Seda seetõttu, et Fairphone 2 on ehitatud keskkonnasõbralikuks.

See tähendab, et telefoni on väga lihtne ka omapäi lihtsalt parandada, selle ekraani, kaamera ja emaplaadi väljavahetamiseks piisab heast silmanägemisest ja väiksest kruvikeerajast.

18826723676_dfdcbbdb65_k

Fairphone 2 nutitelefon kuulutati juba aasta alguses välja, kuid varasemalt sai seda vaid eeltellida. Nüüd on võimalik soetada Fairphone 2 nutitelefoni suurimatest netipoodidest hinnaga 530 eurot ning üllatuslikult on telefon saadaval ainult Euroopas, mis on väga tore uudis.

Fairphone’i uusimal mudelil on 5-tolline FullHD ekraan, Snapdragon 801 protsessor, 2GB, 8-megeapiksline kaamera ning operatsioonisüsteemiks on Android 5.1 Lollipop.

Ettevõtte eesmärgiks on esimesed 1000 telefonimudelit saata tellijatele veel selle aastanumbri sees.

Tehnilistelt näitajatelt pole Fairphone midagi kuigi erilist ja võimsat, aga tegu on suurepärase investeeringuga inimesele, kellel juhtub telefoniga palju õnnetusi, sest varuosad on soodsalt saadaval ning telefoni saab taas töökorda mõne minutiga.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: