Uudised

Livestream hoiatab kasutajaid võimaliku andmevarguse eest

Üks populaarsemaid otseülekannete tegemise äppe Livestream alustas mõned päevad tagasi kasutajate teavitamist võimalikust andmevargusest. Äpi loonud firma kohaselt on kurikaelad üritanud saada ligipääsu paljudele Livestreami kontodele. Livestream soovitab kasutajatel esimesel võimalusel paroolid kiirelt ära vahetada.

Kuigi me pole Livestreami äppi kunagi reaalselt kasutanud potsatas selline kiri ka meie toimetusse. Väidetavalt on ohus kasutajate andmed, milleks on nimed, krüpteeritud paroolid, emaili aadressid, telefoninumbrid ning sünniajad.

Tavainimesele võib tunduda, et tema nime ja telefoninumbri teada saamine kolmandate osapoolte poolt ei ole halb asi, kuid infovarastele on see tõeline jõululaupäev, sest nad saavad kasutajate andmed maha müüa ning selle pealt tulu teenida.

Kui ka Sinul on Livestreami konto ja sulle on tulnud kiri, kus soovitatakse kindlasti parool ära vahetada, siis tuleks seda kindlasti teha, sest häkkerid ei hüüa tulles.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: