Foto: Ronald Liive
Eesti Uudised

Millistest tehnikakauplustest 1. jaanuaril tehnikavidinaid soetada saab?

Mõnikord võib juhtuda nii, et uusaastaööl kukkus telefon šhampuse sisse ning kiirelt on uut telefoni vaja. Käesolev artikkel on abiks kõigile neile, kes soovivad täna ehk 1. jaanuaril uusi tehnikakaupu osta, aga täpselt ei tea, milline pood on avatud.

1. jaanuaril on suletud mitme tuntud tehnikapoeketi kõik füüsilised kauplused. Nendeks on tuntud foto- ja muude tehnikakaupade pood Photopoint ning samuti arvutite ja nende komponentide pood Arvutitark. Lisaks on täna suletud Tele2 kõik esindused.

Õnneks on nelja suure tehnikakaupluse ja mobiilsideoperaatori üksikud esindused või kauplused 1. jaanuaril avatud.

  • Elisal on avatud vaid Viru Keskuse esindus, mis on avatud ajavahemikul 12:00-21:00.
  • Eesti Telekomil (EMT ja Elion) on täna avatud samuti ainult Viru Keskuse esindus, mis on jällegi avatud ajavahemikul 12.00:21.00.
  • Suurel tehnikakauplusteketil Euronicsil on jällegi üks kaupus täna avatud ning see asub Viru Keskuses. Viru Keskuse Euronics on avatud ajavahemikul 12.00-21.00.
  • Viimasena on avatud ka Viru Keskuse Klick’i kauplus, mis on avatud ajavahemikul 12.00-21.

Kokkuvõte

Täna on avatud kõigest neli tuntud tehnikakauplust Eestis ja üllatavalt asuvad nad kõik Viru Keskuses, mis on üks ainsatest kaubanduskeskustest, mis täna avatud on. Seega, kui täna on teil plaanis soetada mõni uus tehnikavidin või viia vana garantiiremonti, siis tuleb enda sammud seade Viru Keskusesse, sest seal asuvad ainsad tehnikakauplused, mis täna avatud on, peale e-poodide.

Vaata siit, kus asub Viru Keskus ning kuidas sinna saada:

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: