Google Uudised

Google Nexus 5X käivitub sõrmejäljega kiiremini kui iPhone 6S

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple’i iPhone 6S nutitelefoni lahtilukustamine sõrmejäljega tuntub esmavaatlusel kiire, aga test näitas et LG Nexus 5X nutitelefoni saab kiiremini avada sõrmejäljega.

SuperSaf, YouTube’i videolooja pani mõlemad telefonid kõrvuti, et näha kui kiirusevahet mõlema telefoniga, kui seade avada sõrmejäljega.

Videos oli telefonide vahele asetatud peegel, et kõik näeks välja aus, sest Nexus 5X nutitelefoni sõrmejäljelugeja asub seadme taga.

Oleks vale öelda, et iPhone 6S’i sõrmejäljelugejaga telefoni lahtilukustamine on aeglane, aga seda poleks keegi arvanud, et Android telefon näitab lahtilukustamise kiiruse osas iPhone’ile tagatulesid 🙂 .

Kui mõlema telefoni avamist vaadata aegluubis, siis tundub et iPhone hakkab kiiremini käivituma, aga millegipärast mõtleb iPhone enne ikoonide ilmumist veel midagi ja Nexus avaneb kohe, otse avaekraanile.

“Google’i uutes Nexus nutitelefonides olev sõrmejäljelugeja on kiirusega 600ms, mis tähendab et mobiilimaksete tegemine ja telefoni lahtilukustamine käib välkkiirelt”.

Allikad: YouTube, TechRadar

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: