Uudised

OnePlus 2 nutitelefon on nüüd igavesti saadaval ilma kutseta

Hiinlaste poolt toodetud OnePlus 2 on tehniliste näitajate ja ehituskvaliteedi poolest täpselt sama hea ja paremgi kui paljud 700-900 eurot maksvad Samsungi, Apple’i või Sony mudelid, kuid maksab kõigest 330 eurot. Kindlasti tundub selline hind mõnele uskumatu, kuid tõepoolest on OnePlus telefonide hinnad väga soodsad, kuigi sisult ja välimuselt meenutavad need suurtootjate seadmeid.

Saladus peitub selles, et OnePlus telefone ei saa mõnest füüsilisest poest osta ning firma ei kuluta sentigi turundusele. OnePlusid on saadaval vaid ettevõtte e-poes, kus oli varem vaja spetsiaalset kutset telefoni ostmiseks. Neid samu kutseid müüdi internetis suurte hindadega edasi.

Ettevõte otsustas kõigile nutitelefonide fännidele teha hindamatu väärtusega jõulukingi, mis tähendab, et nüüdsest on võimalik OnePlus 2 nutitelefoni tellida internetist ilma kutseta ja seda igavesti, olemasolevad kutsed võib nüüd ahju visata.

Hetkel on saadaval vaid 64 GB-se mälumahuga OnePlus 2 telefonimudel, mille hinnaks on 399 eurot, kuid tuleb arvestada, et hinnale lisandub postikulu ja võib-olla ka tollimaks. Võib-olla just seetõttu, et ei ole teada, kas OnePlus paneb telefoni teele oma Euroopa laost või otse Hiinast. Kui tuleb Euroopast, siis oled sellest prii, kui Hiinast, siis pead veel juurde maksma.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: