Connect with us

Uudised

Pebble kuulutas välja enda uue ümmarguse ekraaniga nutikella

Avaldatud:

Kõigil tuntud telefonitootjatel on nüüdseks olemas enda ümmarguse ekraaniga nutikell- LG’l on G Watch Urbane, Samsungil on Gear S2 ja Motorolal on Moto 360. Tuntud kui lihtsate nutikellade tootjana otsustas Pebble enda uue esimese ümmarguse ekraaniga Time Round nutikellaga sisendeda ümarate ekraanidega nutikellade maailma.

Pebble Time Round on üsna sarnane võrreldes eelnevate mudelitega- sellel on E-ink ekraan ning nutikell ühildib nii Androidi kui ka iOS’i seadmetega tänu selle enda tarkvarale ning spetsiaalselt Pebble’i nutikelladele tehtud rakenduste tõttu.

Üheks suurimaks Pebble Time Round nutikella erinevuseks võrreldes teistega on selle paksus- Time Round nutikella paksus on vaid 7.5mm, mis on väga õhuke arvestades et teiste tootjate ümmarguse ekraaniga nutikellade paksus on vähemalt 10mm. Lisaks sellele on Round nutikell väga kerge kaaludes vaid 28 grammi. Time Round nutikella on saadaval kolmes värvitoonis- hõbedane, must ja roosakas-kuldne.

Round nutikella on saadaval viies erinevas värvikombinatsioonis.

Sõltuvalt kasutaja randme suurusest on võimalik valida kahe erineva suurusega randmerihma vahel-14mm ja 20mm.

Tänu säästlikule E-ink ekraanile suudab Pebble Time Round olla kasutuses kuni kaks päeva. Selleks, et aku oleks piisavalt täis üheks päevaks, on vaja laadida nutikella vaid 15 minutit.

 

Pebble Time Round nutikella on võimalik eeltellida Pebble’i kodulehelt, aga enne 2016. aastat seda kahjuks kätte ei saa.

 

Allikas: Pebble

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
1 Comment
  • Siim Kuusik

    Olen naiste käest kuulnud häid sõnu selle mudeli kohta 🙂

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: