Connect with us

Uudised

Philipsi uued Hue lambipirnid kuulavad häälkäsklusi

Avaldatud:

“Muutu punaseks! Pane magamistoa tuled kustu! Lülita välja eluta valgusriba!” Need on kõigest mõned näited, milliseid häälkäsklusi saab kasutada Philips Hue Bridge 2.0 nutikate lambipirnidega. Vanemad mudelid ei toetanud häälkäsklusi, aga uued mudelid on nagu päris inimesed- nad saavad rääkimisest aru.

Apple’i uus HomeKit lahendus lubab kasutada üheskoos Philips Hue nutikaid lambipirne ja Nest klimmaseadmei koostöös Apple’i Siri nimelise personaalassistendiga.

HomeKit lahendus on üsnagi kasulik, sest erinevaid nutikodu lahendusi saab juhtida kõigest ühe nutitelefoni rakendusega. Selleks, et Nest termostaati ja Hue lambiprine juhtida peavad nad ennekõike olema ühendatud kodusesse WIFI võrku.

Selleks, et kogu süsteem toimiks, on vaja Bridge 2.0 karbikest/juhtimiskeskust.

xl_Philips-Hue-Siri-1-650-80

Kui teisi nutikodu seadmeid teil ei ole, siis alati saab kasutada Philips’i enda rakendust, mis juhib ainult kõrgtehnoloogilisi nutipirne.

Philips-Hue1 ah46a84ok3s546uajjaqj2kas4ikt258tras7z48k5758i278z8os2zx7io28x7z8i58xz

Philipsi uued Hue lambipirnid on kahtlemata väärt ostmist, sest lisaks võimalusele juhtida nutipirne sama rakendusega, millega juhite teisi nutikodu seadmeid, on väga põnevaks asjaks uute Philips Hue pirnide juures võimalus neid enda häälega juhtida. Kahjuks ei ole nutpirnid veel nii nutikaks läinud, et nad oskaksid ise välja möelda, millal tuled põlema panna ja millal mitte.

Bridge 2.0 Wifi karbike, mis juhib erinevaid nutikodu lahendusi hakkab maksma umbes 70€ ning algaja komplekt kolme Hue lambipirniga maksab umbes 200€.

Philips Hue lambipirnide turundusvideo:

 

 

 

Allikas: T3

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: