Eesti Uudised

Pocopay mobiilipanga konto saavad nüüd luua ka 6-17 aastased

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Varem pidid olema Pocopay mobiilipanka konto avajad vähemalt 18-aastased, aga paar päeva tagasi tegi ettevõte uue paketi Flash, mis on loodud noorematele kasutajatele, et ka nemad saaksid osa kaasaaegsest pangandusest.

Flash paketiga saavad liituda 6-17 aastased noored, et Pocopay äpi vahendusel küsida raha teistelt, teha tasuta PocoPay kasutajate vahelisi makseid ning pakett võimaldab saada tasuta kontaktivaba deebetkaardi ning teha Euroopas tasuta kaks sularahaväljavõttu.

18+ vanusele loodud Basic pakett ei sisalda tasuta pangakaarti ning kahte tasuta sularahaväljavõttu Euroopas. Mõlemad on Basic konto omajatele tasulised.

Nii Flash kui ka Basic paketid on ilma kuutasuta. Flash on olemuselt samasugune nagu kõige-kõigemad Youth ja Power, kuid noored saavad täpselt sama tasuta,  18-26 aastased kliendid peavad igakuiselt maksma 0.90€ ning 27+ vanusele loodud Power konto omamine maksab 2.90€ kuus.

PocoPay pakettide võrdlus
PocoPay pakettide võrdlus

Nendele noortele, kes on varem proovinud PocoPay kontot luua, aga seda teja ei saanud, kuna nad polnud vähemalt 18-aastased, saadeti hiljuti järgnev kiri:

Hea huviline,

Sellelt e-posti aadressilt oli alustatud Pocopay konto registreerimist.

Meil on rõõm teatada, et nüüd on võimalik avada Pocopay konto ka lastele ja noortele vanuses 6-17 aastat. Antud konto avamine on võimalik juhul, kui noorel on isiklik email, telefon ja EL isikut tõendav dokument (ID kaart, pass või elamisluba) ning vanemal on aktiivne Pocopay konto.

Selleks, et saaksime alustatud registreerimist jätkata, palun lapsevanemal edastada meile vanema ees- ja perekonnanimi, emaili aadress ja telefoni number.

Andmete saamisel edastame juhised, kuidas konto avamise protsessi jätkata.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: