Uudised

Razer pakub kopsakat rahasummat sellele, kes suudab tuvastada kaks protüüparvutit varastanud isiku

0

Mänguritooteid valmistav ettevõte Razer näitas USAs toimunud CES tehnikamessil uut kontseptsioonarvutit – Project Valerie’t – millel on lausa kolm ekraani. Eriti kaua aega mööda ei läinud, kui kaks prototüüpi messilt varastati. Razeril on tõsine soov need tagasi saada, mistõttu teatas firma 25 000 dollari suurusest vaevatasust sellele, kes suudab ametivõimud suunata kurjategija tuvastamiseni ja vahistamiseni.

Mis asi on üldse Project Valerie?

… on Razeri nägemus tuleviku sülearvutist, millel on mänguarvutite maailma kohta pigem tavaline riistavara ning 4K resolutsioonigi oleme sülearvutitel varem näinud, kuid sellel on neid 4K ekraane koguni kolm tükki, mis käivad transportimise ajal kokku, ja arvuti näeb välja nagu iga teinegi. Kui aga sülearvuti käivitada, liiguvad kaks ekraani külgedele, mis peaks tagama ümbritseva ja parema mängukogemuse. Seda saaksid ka professionaalsed videotöötlejad kasutada hõlpsasti ka videotöötluseks, kuna lisatud ekraanidele saab panna mitmeid akanaid ning videoid töödelda kiiremini ja mugavamalt, kuna kõik vajalik on lisaekraanidel olemas.

Tagasi varguse juurde

See ei ole teada, kes need arvutit varastas, kuid Razeril on väga suur soov need tagasi saada, kuna müügile pole need sülearvutid lähiajal tulemas ja seal kasutatud tehnoloogia tahetakse saladuses hoida – vähemalt esialgu. Arvatakse, et need arvutid omandas mõni konkurentettevõte, et midagi sarnast toota.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Samsung Gear S2 ja S3 nutikellad toimivad nüüd iPhone’iga

Eelmine lugu

Huawei tutvustas CESil tulevikuplaane ja koostööd Google’i ja Amazoniga

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised