Samsung Uudised

Samsung avalikustas uued ATIV sülearvutid

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Samsung avalikustas täna kaks uut ATIV seeria sülearvutit, millest võimsamal ATIV Book 9 Pro-l on 4K ekraan, aga soodsamal ATIV Book 9 Spin arvutil on 360 kraadi pööratav ekraan. Mõlema seadme ekraanid on nõelteravad tänu HDR tehnoloogiale ning tänu Samsungi sõnul on need arvutid suurepärased ka ões kasutamiseks, sest ekraanid ei tohiks peegelduda ja heledust on ka piisavalt.

Kasutajatel on võimalik valida mõlema sülearvuti mudelid 6. seeria Intel Core i7 protsessoritega, mis jookseb ATIV Book 9 Spin’il 2.5GHz’ise taktsagedusega ja ATIV Book 9 Pro sülearvuti protsessor suudab töötada taktsagedusega 2.6GH.

Mõlematel arvutimudelitel on HDMI pesa, 3.5mm kõrvaklapipesa, mälukaardipesa, USB pesad ning 256GB operatiivmälu. Pro mudelil on lisaks USB C-tüüpi ühenduspesa ning WI-FI Boost V2, mis tagab veel stabiilsema internetisignaali.

ATIV Book 9 Pro põhiomaduseks on selle 15.6-tolline 4K resolutsiooniga ekraan ning NVIDIA graafikakaart parima pildi jaoks. Pro sülearvuti hind saab olema umbes 1500 eurot.

samsung-ativ-book-9-pro-2015-11-04-02

Spin sülearvuti 13.3-tolline ekraan on samuti üsna hea, sest resolutsiooniks on 3200×1800pikslit. Spin arvuti ekraaniga on võimalik teha mitmeid vigureid – ekraani saab 360 kraadi pöörata, et tagada parim vaatamiskogemus.

Ekraan on võimalik keerata ka täiesti klaviatuuri taha, et sülearvuti oleks nagu tahvelarvuti. Spin arvutimudelite hinnad algavad 1300 eurost.

Mõlematel arvutitel on eelinstallitud Windows 10 operatsioonisüsteem ning müügile peaksid nad jõudma juba selle kuu lõpus.

Allikas: BW

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: