Connect with us

Uudised

Samsung Galaxy s7 ja s7 edge nutielefonide arvustus

Avaldatud

kuupäeval

Samsung tõi hiljuti välja uued kõige kõigemad nutitelefonid Galaxy S7 ja S7 edge, mis näevad välimuselt välja peaaegu identsed mullustega. Väljast vaatades on ainsad erinevused palju väiksem kaamerakühm ning telefonide tagumised ääred on kumeramad, et nad istukisid paremini kätte.

Põhilisi uuendusi on kõigest kolm

Esiteks on telefonile tagasi toodud üleelmiselt tippmudelilt ehk Galaxy S5-lt mälukaardipesa, mis kulub marjaks ära, kui on eesmärgiks telefoniga jäädvustada suurtes kogustes 4K videoklippe või telefonis hoiustada multimeediat, mis vajab tohutult ruumi.

Teiseks uuenduseks on kaamera, mis oleks paberite järgi justkui mitu generatsiooni langenud 16 megapikslilt 12-le, kuid nagu samsung rõhutab, megapikslite arv pole kõige olulisem. Kõige olulisem on pikslite suurus, mida on oluliselt uue mudeli puhul parandatud. Tänu sellele saab jäädvustada tunduvalt paremaid pilte hämaras.Samsung Galaxy S7 restoran telefon (7 of 11)

Kolmandaks ja ka viimaseks märgatavaks uuenduseks on IP 68 sertifikaat, mis tähendab seda, et uued s7 seeria telefonid on kuni meetri sügavuses magevees veekindlad, mis on igati kiiduväärt omadus iga telefoni puhul, eriti siis kui seade on muudetud veekindlaks seestpoolt, nagu S7 mudelid, mis tähendab et väljast polegi aru saada et tegu on veekindla telefoniga.

Kaks uuendust on veel, mis ei pruugi kõigile isegi tuntavad olla. Uued telefonid on Samsungi sõnul pea poole kiiremad ja võimsamad, mis reaalsuses nii on, kuid ka eelmised mudelid olid väga võimekad ja said kõige jooksutamisega hakkama, mistõttu ei pruugi tavakasutuses vahest aru saada. Koos võimsama protsessoriga on telefonis ka uudne vesijahutussüsteem, mis tõepoolest suudab telefoni hoida mitte nii kuumana, kui mängida graafiliselt nõudlikke mänge ja seadet aktiivselt kasutada.

Ja viimaseks uuenduseks on uus väike nupp mängude nurgas. Kui mängimise ajal seda vajutada, ilmub ekraanile väike menüü, kuidas enda mänguelamust paremaks muuta või seda teistega jagada. Näiteks saab enda mängimist salvestada videona, teha sellest pilte ning deaktiveerida teelfoni puutetundlikud nupud, kui nendele kipuvad sõrmed kogemata pihta minema.

samsung galaxy s7 (17 of 25)

Samsungi uued galaxy S7 ja S7 edge on kindlasti ühed maailma parimad nutitelefonid, mis iial tehtud, aga hetkel pole mõtet poodi tormata eelmist S6 või S6 edge’i välja vahetama, sest S7 mudelite hinnad on veel päris kõrged ja näiteks poole aastaga langevad need kindlasti märgatavalt.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: